Widok

Pierogi bezglutenowe w Gdańsku.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
W Trójmieście bezglutenowe pierogi dostępne są w Zielono Mi na Morenie. W ofercie mają ponad 120 rodzajów farszów. Pierogi mają puszyste ciasto i dostępne są również dla Wegan i Wegetarian. Mi i mojej rodzinie najbardziej smakują pierogi z twarogiem i miętą. Jednak wszystkie, które jedliśmy pyły naprawdę dobre. Polecamy również pierogi ruskie z tofu, z jagodami, z kapustą białą i borowikiem - dużo lepsze niż z kapustą kiszoną. Bardzo fajne są z jarmużem i kaszą jaglaną, szpinakiem i twarogiem oraz z jabłkiem w cieście z cynamonem. Ceny może i są restauracyjne, ale warto bo są naprawdę smaczne. To są najlepsze pierogi jakie są na trójmiejskim rynku. Na miejscu nie mają wszystkich rodzajów farszów, ale można zamawiać jakie się tylko wymarzy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tej chwili te pierogi są w Zielonym Spichlerzu
Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

do góry