Widok

Pierwsza klasa

Chylonia Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czyje dziecko chodzi do 1 klasy w szkole podstawowej nr 10 w Chyloni? Mam dylemat czy 10 czy 40? Proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam 10! Nauczyciele mają lepsze podejście do dzieciaków :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za odpowiedź, czekam na wypowiedzi innych osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o poziom nauczania to sp40 jest bardzo dobrą szkołą. Inną sprawą jest, że jest to szkoła bardzo duża, na przerwach hałas jest niebywały. No ale sp 10 też mała nie jest;) Ja gdybym stała teraz przed takim wyborem jak ty to bym jednak zdecydowała się na 40
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

szkoła sp10

Zdecydowanie.Bardziej kameralna,nauczyciele znają dzieci i nie są one anonimowe.Moje córki ukończyły sp10 z wyróżnienie a kto chce to się będzie uczył w każdej szkole.Widziałam że w klasach "0" są teraz fajne nauczycielki więc pewnie przejdą do klasy "I".I NIE MA DRUGIEJ ZMIANY.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie polecam sp10!!! Pani dyrektor w sp40 ma potworne ciśnienie na odnoszenie sukcesów i zbieranie laurek. Liczą się tylko bardzo zdolne dzieci, a te średniaki i problemowe są odstawione w kąt. Byłem z żoną na spotkaniu przyszłych klas pierwszych w sp10 i zdecydowanie nam się podobało. Zrobiliśmy swój wywiad:) i wiemy, że panie przewidziane do klas pierwszych są super; szczególnie świetna jest blondynka, która ma teraz klasę 0 w skansenie, nie pamiętam nazwiska. Oby tylko była w klasie 1, bo do Niej chcemy dać dziecko!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapisałam dziecko do 10, klasa integracyjna, mam nadzieję, że nie będę żałować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry