Widok

Pierwsza wizyta u gina

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Witam dziewczyny mam ponad 25 lat i nie byłam nigdy u gina bo strasznie sie boje/wstydze... ale wiem ze musze juz isc bo chcialabym miec dziecko kiedys. Mozecie mi polecic jakiegos lekarza KOBIETE ktory mnie nie wysmieje ze tak pozno ide na pierwsza wizyte i bedzie lekarzem z prawdziwego zdarzenia? obojetnie czy nfz czy prywatnie. I jak mozecie to mnie nie oceniajcie tylko podajcie jakichs lekarzy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A skąd jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z Gdyni, ale moze byc tez w Sopocie lub w gdańsku nie ma to dla mnie znaczenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę z czystym sumieniem polecić dr Derewianko-Wołoszyn, to bardzo miła, sympatyczna i ciepła osoba :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mogę polecić tę panią. Moja pierwsza wizyta też była u niej. Miałam wtedy 27 lat i pani wszystko mi po kolei mówiła co i jak. Bardzo sympatyczna. Prowadziła też moją pierwszą ciążę. Obecnie ta pani jest dostępna na nfz w przychodni baltimed lub prywatnie w spółdzielni lekarskiej we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej. W Baltimedzie na nfz polecam też panią Paszkiewicz Ewę. Prowadziła moją drugą ciążę. Jest fajna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moge Ci polecic dr Tomczyk-Małyjasiak (ma gabinet na Dąbrowie).jestesm jej pancentką od 2 lat i mogę powiedzieć,że nigdy wcześniej nie trafiłam na tak.dobrego ginekologa. Radzi sobie z każdym problemem,a podczas wizyty na pewno nie poczujesz żadnego dyskomfortu. Pani dr przyjmuje codziennie i co najważniensze w nagłych przypadkach można bezproblemo umówić się na wizytę tego praktycznie od razu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie bój żaby, lepiej późno niż wcale.
To twoje życie, to ty decydujesz kiedy i gdzie, i nikt nie ma prawa ci złego słowa powiedzieć!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
idź jak najszybciej i najlepiej od razu zrób cytologię! dr Katarzyna Żeleźniak , kiedyś przyjmowała na Zaspie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba trochę późno jak na pierwszą wizytę...osobiście uważam że facet ginekolog jest bardziej wyrozumiały niż kobieta gin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam dr Joannę Mastalerz, przyjmuje na ul. Grunwaldzkiej w MeaMedia. Jest bardzo delikatna, wszystko tłumaczy.... Jest na portalu znany lekarz - można poczytać opinie.
Byłam już u wielu ginekologów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr januszewska, znajdziesz nr tel w necie, prywatnie na hallera w gdansku, a na nfz na jeleniogorskiej tez w gdansku. bylam u niej pierwszy raz jak mialam 18 lat, chodze do dzis juz 13 lat lacznie z prowadzeniem ciazy. mowi sie o kobietach ze nie sa delikatne itp, ale ona jest naprawde w porzadku, robi usg jak trzeba, leczy jak trzeba, pigulki zapisze tylko jak pokarzesz prawidlowe wyniki krwi, generalnie uwazam ze to dobry lekarz. slyszalam od kolezanek tez bardzo dobre opinie o dr holke, przyjmuje na nfz podobno w rumii i w gdyni na wejherowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

dobry stomatolog - nfz i ceny (16 odpowiedzi)

Witam Czy znacie jakiegoś dobrego stomatologa na nfz? Taki który nie jest tam za kare z ludzkim...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

do góry