Widok

Pierwszy taniec 2015

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny co macie za piosenkę na piewszy taniec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Christina Perri - A Thousand Years
Tylko zastanawiamy się nad tańcem i oprawą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
super jest ta piosenka. Do tego można zatańczyć coś a la walc wiedeński, z pomocą instruktora można coś fajnego wymyśleć.

Ja wybrałam piosenkę modną za oceanem "Give me forever" james'a ingrama-i to jest w rytmie walca angielskiego a słowa bajka.

Ponieważ właśnie szukałam takich walcowych klimatów to jest kilka piosenek w tym klimacie np.
Norah jones-come away with me
albo Queen of my heart-westlife
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam: Nothing gonna change my love for you - Glenn Medeiros
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My planujemy piosenkę Natalii Kukulskiej "Zakochani" :)
Na pewno nie chcemy brać zagranicznych, a nad tą bardzo intensywnie myślimy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
My najprawdopodobniej zostaniemy przy Al Green-Lets Stay Together ( śpiewa ją też Seal)- i nie będziemy mieli żadnego układu tanecznego :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My zatańczymy do Aerosmith 'I don't wanna miss a thing". Piosenka z zaręczyn :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my braliśmy ślub w 2013 wybraliśmy właśnie piosenkę: Christina Perri - A Thousand Years, i tańczyliśmy walca angielskiego,
piękna piosenka.

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dalej szukam - chcialabym polska, ale nic nam sie nie podoba...Nie chce żadnej oklepanej, starej piosenki... Na razie są 2, no może trzy typy, ale niestety zagraniczne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo głęboka mylnie interpretowana jako nie o miłości a jednak ,piosenka HEY Kochaj mnie mimo wszystko....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my zastanawiamy się, czy nie pójść w klimaty tangowe :) jakoś romantyczny walc nam nie leży ;)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tango Świetny pomysł! Wspaniały klimat! Podczas naszych przemyśleń i przygotowań dot. Ślubu i Wesela przeszło mi to przez myśl, ale szybko zrezygnowałam, jak to do licha zatańczyć w długiej sukni, a jakoś przebieranki dla pierwszego tańca, dla mnie były bez sensu.
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aerosmith 'I don't wanna miss a thing" :)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
My chyba też Aerosmith...ale kusi także Ed Sheeran - Thinking out loud :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ed Sheeran jest super!!! Ale niestety mojemu przyszłemu mężowi się nie spodobała ta piosenka....a to jedna z moich 3 typów... Ale ich kroki taneczne napewno wykorzystamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a zapisujecie się do jakiś szkół tańca, czy sami w domu będziecie tworzyć swój pierwszy taniec ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chcemy się zapisać. Tylko nie wiemy gdzie, za ile i jak często będziemy musieli chodzić żeby się czegoś nauczyć :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No własnie też jestem ciekawa jaki okres czasu jest potrzebny do opanowania prostego układu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry