Widok

Pies to nie zabawka

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
jak nie masz domu z ogrodem to po co Ci pies ? Na spacerze trzeba zbierac po nim kupy . Pies zyje kilkanaście lat i caly czas musisz się nim opiekować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może zajmij się tą sąsiadką, co ją reklamujesz w innych wątkach, zamiast martwić się nie swoim problemem? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do posiadania psa nie potrzeba domu z ogrodem... pies potrzebuje kontaktu z właścicielem przede wszystkim... a kochający właściciel poświęca czas swojemu psu i chodzi z nim na długie spacery żeby się pies wybiegał. Jeśli ktoś tego nie lubi to faktycznie mógłby sie nad posiadaniem psa zastanowić. Zbieranie kup to nie problem... wystarczy woreczek i dobre chęci... dla mnie sprzątanie po psie to oczywistość a nie obowiązek. Fakt psem trzeba sie opiekować na dobre i złe.. a nie tylko jak jest młody i zdrowy... ale tej wielkiej miłości, przyjazni i oddania nie da się porównać z niczym na świecie... ale to może zrozumieć człowiek który kocha swojego psa bezwarunkowo i traktuje go jak ważnego członka rodziny a nie jak zabawkę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Święte słowa osoby piszącej ten tekst pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Istnieją rasy psów które wręcz nie lubią wychodzić na dwór... Miałam kiedyś bolończyka i wszelkie spacery to był koszmar. Słyszałam, że buldożki też znacznie wolą wylegiwać się na kanapie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam pinczera i lubi spacery ale też leżeć na kocu

--------------------------------------------------------------------

100club
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

Porto (18 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu...

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

do góry