Widok

Pijany weekend w Gdyni

Opinie do artykułu: Pijany weekend w Gdyni.

Aż 17 kierowców, którzy wcześniej pili alkohol, zatrzymali gdyńscy policjanci w ciągu ostatniego weekendu.13 z nich wsiadając za kółko popełniło przestępstwo. Wśród nich znajdował się rowerzysta. 38-latek z Gdyni miał 2,44 promila.Najwięcej nietrzeźwych zatrzymano w Chyloni. Tylko na ulicach Chylońskiej i Morskiej wpadło aż sześciu mężczyzn.Kolejnym zagrożonym rejonem było Oksywie i Witomino (po trzech kierowców). Natomiast w okolicy Karwin został zatrzymany jeden kierujący po ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o czym tu mówić, chyba jedynie o nieudolności władz, która nie może zlikwidować

tego zjawiska.
popieram tę opinię 104 nie zgadzam się z tą opinią 48

Trudno się popisywać

kiedy to wina Tuska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja bym nie nazwał tego nieudolnością

Słowo "przebiegłość" jest o wiele bardziej na miejscu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak to o czym ??

a na wiejskiej, imprezka, bar na terenie obiektu, i waginy ulizane, nie skończone party, a ty się jeszcze pytasz ??? wyłącz telewizor.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie nie, to nie władza.

To nam w głowach się poprzewracało...Tak, nam, zacznijmy od siebie.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

głowa Cię nie boli ??

gwoli ścisłości, pije alkohol sporadycznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

cziko

o jakiej nieudolnosc wladz piszesz?zjawisko to jest obserwowane na calym swiecie,obojetnie czy kraj bogaty czy biedny.zawsze beda pijani kierowcy jezdzic,nawet jak bylaby kara smierci za to to itak znajda sie glupcy ktorych to nie odstraszy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

g

a co władza ma z tym wspólnego mają chodzić po domach speawdzać czy ktoś pije, czy ma samochód i nim pojedzie puknij się
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

zabierać prawko...a potem samochód

bez prawka i samochodu straci pracę, przestanie cwaniakować, wytrzeźwieje...ożywi sie rynek pracy...same korzyści
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

korzyści ?!

paru alkoholików kręcących się po monciaku tak właśnie zaczęło, stracili prawko, pracę i zostało tylko picie. Sorry ale jak dla mnie to żadnych korzyści w zrujnowaniu komuś życia nie ma...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieładnie, nieładnie...
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 2

na rowerze?

I co z tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

zabierać prawo jazdykonfiskować samochodynie mieć litościto potencjalni mordercy!
popieram tę opinię 95 nie zgadzam się z tą opinią 17

konfiskować rowery :-P
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba rowery

bo na rowerach chłopcy robią statystyki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spacja...

... nie grzyzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

...wsiadając za kółko popełniło przestępstwo. Wśród nich znajdował się rowerzysta...

fajny musiał mieć rower...
popieram tę opinię 107 nie zgadzam się z tą opinią 2

między, nad oraz

z boku jak promili za dużo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

kierowca starci prawojazdy i zostanie puszczony do domciu!!Rowerzysta straci prawojazdy i czeka go sprawa w sądzie dostanie nie

mniej niz 5miesiecy aresztu!! I to niebedzie wyrok w zawieszeniu ale odsiadki!! Czyli warto jechac autem popijaku bo nic ci za to niegrozi konrole tylko od swieta al bez prawka tez mozna jechac. za to broń Boze rowerem bo masz gwarantowaną odsiadke takie własnie Polskie chore prawo absurdalne.Kady wie ze powinno byc odwrotnie ale gdy pytali sie Komorowskiego to powiedział ze tak jak jest jest dobrze!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...rowerzysta

prowadził samochód za kółko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie jeździli, jeżdżą i będą jeździć po kieliszku be względu na to kto będzie rządził. Tu potrzebna jest zmiana mentalności, a to nie takie proste.
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 4

Francuzom też zmieniła się jakiś czas temu mentalność

jak poszły w górę kary za nadmierną prędkość. U nas pomimo zakazu prowadzenia samochodu ludzie nadal siadają za kołem po kilku głębszych- szansa na złapanie takiego delikwenta podczas kontroli znikoma. A jakby dostał finansowo konkretnie po doopie to by się kolejny raz żaróweczka zaczęła zapalać we łbie przed wejściem do bryki.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

...nieprawda

z pijanym jest ten problem że nie zapala mu się żaróweczka, ponieważ jest pijany... na trzeźwo może sobie 100 razy obiecywać że nie będzie jeździł po pijaku, ale jak się wypije, to się robi rzeczy, których by się nie zrobiło nigdy na trzeźwo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

to po co wtedy pije?

Jeżeli każdy wie że po tym można jedynie zrobić coś głupiego?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Polsce są za niskie limity i dlatego pijany ten który wąchał piwo

Dlaczego nie możemy mieć limitów jak chodź by w Austrii gdzie można po piwku jechać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Powinni kontolować w weekendy wszystkie samochody wyjeżdzające ,jezdzace i wjezdzajace do i z Sopotu

tam w nocy co drugi to jezdzi po wypiciu
popieram tę opinię 70 nie zgadzam się z tą opinią 4

na zdrowie!

cheers!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 13

A moim zdaniem rowerzyści powinni być o wiele łagodniej karani za jazde pod wpływem.

ps: np.konfiskata roweru byłaby dużą karą
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 18

milicja dawniej

wykręcała i zabierała wentle z kół roweru. Rowerzysta na piechotę dymał do domu.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

SODOMA I GOMORA!!!POTEPIENIE!!

rospusta i pijanstwo, ten swiat zmierza ku upadkowi!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 14

jak to kaszubi

po mszy w niedzielę, marsz do pijalni piwa
popieram tę opinię 40 nie zgadzam się z tą opinią 31

jak to idioci na forum

napisac glupote i sie cieszyc
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 8

ty chyba Kaszubów nie znasz, przestań pier.... głupoty

raczej spójrz na "mlodych, wykształconyuch z wielkich miast" co chleją dla lansu a potem wsiadaja w autko rodziców i katastrofa gotowa.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

rowerzysta gdy pije

musi wyposażyć obowiązkowo rower w boczne kółka na tylnym kole
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe ilu w tym było rowerzystów?

Bo z treści artykułu wynika, że byli. W dodatku manipuluje się liczbami sugerując, że wszyscy kierowali samochodami: "13 z nich wsiadając za kółko popełniło przestępstwo. Wśród nich znajdował się rowerzysta. 38-latek z Gdyni miał 2,44 promila." OD KIEDY ROWER MA OKRĄGŁĄ KIEROWNICĘ?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

x

pijany czyli jaki nasze prawo jest DURNE !! po jednym piwie nic mi nie jest i moge prowadzic a WYSZYSCY z takiego kierowcy robia MORDERCE
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11

Miasto Gdynia

Mieszkałam w Gdyni ponad 18 lat i od lat wiem że Drogówka widoczna była tylko wtedy kiedy były rożnego rodzaju uroczystości wymagające zamknięcia ulic.Brak Drogówki na ulicach i to są skutki!!! Nie jeden wsiada po piwku, nie jeden nie zapina pasów , rozmawia przez komórkę,parkuje na chodniku na Swięojańskiej i udaje że jest królem, nie wspomnę już o rajdach nocnych a policji jak nie ma tak nie ma! Nie jest to żadna złość przeciwko kierowcom czy policjantom.Ale dlaczego ja i inne postronne osoby które są w porządku mają cierpieć przez głupotę innych?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Monia na Prezydenta

.. a tak...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

alez cie to boli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w POLSCE RAJU PIRATÓW DROGOWYCH WARTO BYC PIJAKIEM ZA KIEROWNICA AUTA

pjany za kierownica auta moze stracic tylko prawojazdy! Rowerzysta za po piwku dostanie 6 miesiecy aresztu!!Ani jeden rowerzysta po piwku nawet taki pjany w sztok niezpowodował zadnego wypadku śmiertelnego!!A ile jest smiertelnych wypadków pijaków uat wszyscy wiemy!! najnowszy przykład (..http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/432889,tarnowskie-syn-zmar-w-krakowskim-wi-zieniu-matka-wini,id,t.html?cookie=1 ...)albo wpisac w google tomasz bober rowerzysta za jazde po pijaku rowerem dostał 5 miesiecy wiezienia mimo ze był ciezko chory !! Gdy zawieżli go do szpitala mogli juz tylko stwierdzic zgon.,teraz niecch ktos poda przykład kierowcy pijaka który za jazde popijaku trafił do wizeienia!!Takich niema nawet ja spowoduje wypadek to traci tylko prawojazdy! Dlatego obecnie za kratami siedzi 2tys rowerzystów za piwko i 200 pijaków aut co spowodowali ale wypadki śmiertelne!!Kazdy powinien byc ukarany ale takie kary dla rowerzystów sa tylko w POlsce nigdzie takich kar surowych dla rowerzystów niema i łagodnych dla piratów morderców drogowych tez niema!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jeszcze dwóch pijanych na rolkach było i nie napisali
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe czy ta statystka nie ma

związku z umiejscowieniem patroli? :)Czas na Skwerku zrobić małe kontrolowanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja żona jest sędziną i ma ten przywilej, że zawsze może po kieliszku prowadzić, a wy szaracy od razu do pierdla

nie po to kończyła studia prawnicze, zasuwała aplikację, asesurę po to żeby teraz jak wy szare myszki bać się jechać autem po przyjemnym wieczorze albo po zabawie. immunitet sędziowski to świetna sprawa, a wy możecie pomarzyć nieuki i głąby po zawodówkach !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22

od kiedy to sędzina ma immunitet?

?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

przeczytaj sobie ustawę o ustroju sądów powszychnych pajacu.

zgodnie z przepisami tej ustawy moja żona korzysta z immunitetu sędziowskiego.Jest kobietą nietykalną i żaden łach jej nie dotknie ani nie obrazi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

drogi "pajacu"

sędzina to żona sędziego. Nie widzę w ustawie o ustroju sądów powszechnych przepisów, które dają immunitet rodzinie sędziego.Takie rzeczy wiedzą nawet głąby po zawodówkach.Więcej pokory
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

marek jełopie określenie sędzina jest też poprawne, ale nie stosowane.

więc pijaczku nie obrażaj mojej żony bo się z tobą policzę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

a poza tym po rozprawie człowiekowi często puszczają nerwy.

jako sędzia wydziału karnego odwoławczego ma prawo do setki czystej co jakiś czas, a to, że będzie prowadziła to nikogo nie powinno interesować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo hoho

czyli żona się "bawi" i rządzi a ty pewnie grzecznie na smyczy w domu siedzisz cały w czarne skóry ubrany?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoja żona jest sędziną a Ty?

Marny pajacu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

janusz ja znam Twoją żonke.....jak wypije to diabeł z niej wychodzi ach...

wiesz co lubimy i robimy jak cię nie ma w pobliżu? teatrzyk ona ubiera sie w toge a ja w drelich no a reszty to sie domyśl Ps,zdradze ci jej fetysz- czesto po mnie ....lubi cie całowac ,pozdrawiam...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha żałosne ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam jestes nieuk i głąb!!!

Czym ty się chwalisz?? Że żona po pijaku prowadzi?? Widać że brak ci szacunku dla siebie,żony i innych. Nie znasz dnia ani godziny!!! Sto razy jej się uda a sto pierwszy jej się nie uda .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zona go w rogi wali pewnie ma juz adidasa i dlatego jej nie karaja ,pewnie jest sędziną- żurbabą -gratuluje takiej zony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie sędziną, a wymawiamy Pani Sędzia, Panie mężu Pani Sędzi pluć we własne gniazdo pierdl = więzienie

skoro zwracasz się "Wy" to z wielkiej litery, oi współczuje Pani Sędzi ;) z pozdrowieniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, ale

po pierwsze w wielu krajach europy zachodniej limity sa dużo wyższe, w Anglii sięgają nawet 0,8 promila, a w Niemczech, Austrii, Belgii jest to 0,5 promila. W Hiszpanii, czy Włoszech mimo ustawowych limitów, jest niepisane prawo, które mówi, że kierowca jest trzeźwy póki się trzeźwo zachowuje, i zwykle jeśli tak jest to nie ponosi żadnej kary. Jest to ciekawe tym bardziej, że podobno to oni mają "słabą głowę". Zauważcie - nieraz osoba faktycznie trzeźwa jadąc na kacu i wydmuchując 0,3 promila traci prawo jazdy na co najmniej 6 miesięcy.po drugie sytuacja nigdy się nie poprawi, bo jest to bardzo wygodny temat dla policji. Niskie limity sprawiają że jest większa wykrywalność przy niższych kosztach. Policji zależy na tym, żeby wykrywalność była cały czas podobna, ponieważ pozwala im to poprawiać wyniki. Przy ich obecnej nieudolności jest to prosty sposób na podbijanie statystyk, zauważcie, że jest to jedyny paragraf w prawie karnym, który aby egzekwować nie potrzeba prowadzić śledztwa. Ilość złapanych kierowców jest po prostu wprost proporcjonalna do ilości wysłanych patroli z alkomatami, im lepsze policja chce mieć wyniki, tym więcej patroli wysyła. Jeśli w danym okresie roku złapie się więcej nietrzeźwych kierowców (w większości oczywiście na kacu, bo tak najłatwiej) niż w analogicznym okresie poprzedniego roku, to jest to niewątpliwy sukces policji, ale teraz uwaga - jeśli złapie się mniej, to... również jest to zawsze przedstawiane jako sukces policji. Jaka jest faktyczna wykrywalność? Łatwo to obliczyć. Podzielcie liczbę kilometrów jakie robicie co roku przez liczbę razy jaką byliście w tym czasie kontrolowani. Uśrednijcie ten wynik z kilkoma znajomymi osobami i wyjdzie wam w przybliżeniu raz na ile kilometrów kontroluje się trzeźwość kierowcy. Proporcja ta jest odpowiednia też dla pijanych kierowców. Średnio raz na tyle właśnie "pijanych kilometrów" kontroluje się kierowców. Osobiście nigdy nie byłem kontrolowany, a prawo jazdy mam od połowy 2004 roku. Od tamtej pory zrobiłem około 170 tys km, jeżdźę często wieczorami, również w miejscach w których jest teoretycznie większe zagrożenie spotkaniem pijanego kierowcy. Osobiście nigdy nie jeżdżę pod wpływem alkoholu, zawsze sam kontroluję się alkomatem przed jazdą, jeśli wiem że coś może wyjść. Dlaczego? Nie chcę się stać częścią policyjnej statystyki i domniemanym jej sukcesem.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za małe kary na pijaków

Może by tak jeszcze większe kary? W końcu kierowca i pijak to zabójca na drodze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Karać z głową!

" zabierać auta " itd -- bzdura!! zawsze ktoś bedzie miał pożyczony albo wypożyczony z wypożyczalni . Takie osoby to potencjalni " niebezpieczni" użytkownicy dróg. PODNOSIĆ im składki ubezpieczenia OC tak z 1000 %, prawo jazdy zabrane , ale kiedyś się znowu zrobi. A składki na 10 lat z 1000 krotną stawka podstawową. Proste ! już sobie nie kupią auta bo nie będzie ich stać na ubezpieczenia, a wypożyczalnią udostępnić bazę danych "pijaków" kierowców i tez wypożyczenie bedzie razy 1000 (stawka). !!!A jak auto będzie na żonę tez 1000% , na "babcię" 500% na sąsiada 500%. Taka propozycja- dograć szczegóły i bedzie ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem alkoholikiem...od15 lat codziennie jezdze na kacu....

nigdy nie miałem kontroli alkomatem.....ja jestem chory ale system tez
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Alkohol, jak narkotyki, powinien być zabroniony - nic tak nie otępia ludzi jak wóda.

I bardzo proszę nie pisać, że wypicie drinka to nic takiego, że parę kieliszków to "dla kurażu". Alkohol nie ma w sobie nic, co byłoby potrzebne nam do życia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co Halewicz jesteś w AA ?

A co Halewicz jesteś w AA ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Relax, dobry humor, odprężenie, ułatwiony kontakt, lepsza zabawa, tradycja i nie mów mi, że bez alkoholu też może być fajnie, bo to wiemy wszyscy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Halewicz ma

lata przejściowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co masz

męża alkoholika ? że tak się pienisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

alkohol pity z umiarem

nie szkodzi nawet w największych ilościach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

wychodzi na to ,że nie chleją na Wiczlinie w Orłowie Mały Kack też jakiś trzeżwy ,nie spłynęły jeszcze dane z Wielkiego ale tam podobno też masa abstynentów i jehowych !.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nio tak chylońska jak zwykle górą:/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pijany czlowiek za kierownica to niestety nawet potencjalny morderca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

???

-nie pojmuje tego jest tyle panstw ktore posiadaja dobre przepisy pod tym wzgledem.skandynawia!w naszym kraju obniza sie ceny za wóde,tak latwiej kierowac kiedy spoleczenstwo jest pijane.rzadzacy to karjerowicze i banda nieudacznikow pedzacych do pienedzy jakie plyna z wladzy.nie ma tak iditycznych przepisow na siwcie jak w naszymkraju.kto nami rzadzi? no kto?kiedy bedzie normalnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj jest Polska tu się pije!!

Mamy 4 miejsce na świecie pod względem wypitego alkoholu na głowę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kiedy to spadliśmy o 2 miejsca ? :) Rusków nie pokonamy, heh..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurna !- słabo się staramy , troche poćwiczyć i znajdziemy się w strefie medalowej !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

pijani za kółkiem

Ludzie!!opamietajcie się.Ja Wam życzę aby ciebie lub kogoś z rodziny poważnie okaleczył pijany kierowca to wtedy zmnienicie zdanie na temat ilości alkoholu we krwi podczas jazdy autem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co ktoś z rodziny zawinił że chcesz go okaleczać? Pomyśl...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypadki powodują nie tylko pijani. Bym powiedział, że jadący pod wpływem alkoholu jeżdżą bardziej ostrożnie !!

Taka jest prawda - przykładem niech będzie Wielka Brytania, gdzie dopuszczalna zawartość alkoholu wynosi cztery razy więcej niż w Polsce (0,8), a po wypiciu wypadki się praktycznie nie zdarzają !!! No, chyba, że zapomni otworzyć sobie bramkę do garażu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejny babiuch to tylko kwestia czasu.

I znów będzie lament, że tylko 12 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia, morze mozliwośc...!!

pobić rekord.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

impreza

wszyscy wracali z jednej imprezy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idiotyzm !! W cywilizowanym świecie 0,8 pronmille jest stanem trzeźwości !

I jakoś mamy tam (Wielka Brytania) ZDECYDOWANIE mniej wypadków. Ale u nas rządą FANATYCY antyalkocholowi więc mamy tak jak mamy. Może okres przedwyborcczy zaktywizuje nomalnych ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sopotu coś częstro ostatnio się ustawiają i trzepią...

Mnie już chyba w wakacje z 5 razy kazali dmuchać:) Rano, około 6-8, dolny sopot kierunek gdansk (kto objeżdza korek we wrzeszczu, ten wie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a roweżysta popełnil przestempstwo?

ponoć po zmianie przepisów rowerzysta może jechać po wypiciu paru głębszych. jak to jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakie tam po pijaku

norma powinna byc 0,8 w wydychanym powietrzu - czyli dwa piwa. Od 1,5 promila wiezienie bo to jazda po pijaku, a nie jakies 0.2. Wypilem piec debowych mocnych spalem 6 godzin rano sniadanie zjadlem popilem herbata i mialem 0,3. zabrali mi prawo jazdy na pol roku. Ile Panstwo kosztuje utrzymanie sadow drogowki i innych darmozjadow ktorzy porzadnnym obywatelom zatruwaja zycie ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ło matko boska!

łojezu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry