Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piłka nożna dla dziewczynek - trening otwarty Dziewczęca Akademia Piłkarska Mewa Gdańsk zaprasza wszystkie chętne...
~Dziewczęca Akademia Piłkarska
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Poszukiwanie Ludzi do Gry w piłkę Nożną w soboty 12-14 Darmowa gra w pilke przyjdź pograj za Free ...
~Jack
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Piłka halowa Szukamy chętnych gramy rekreacyjnie na sali w Kosakowie piątki 19:00 - 21:00...
~ortek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Szukam... Szukam ekipy do gry na terenie Gdyni lub Rumii od poniedziałku do czwartku.
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

granie gdynia 1-2 osob Szukamy 1-2 osób stałych do gierek gramy w pon i piątki o 20-22 na orliku na...
~maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
8

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Piłka nożna / cotygodniowa rano / Gdynia Cześć, szukam osób które byłyby zainteresowane raz w tygodniu rano (sobota...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lipca 2018

Orlik pod balonem Witam.szukamy 2 osob na dzisiaj .Gdynia ul.morska 48...
~Marcin
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Pogram w piłkę - dołączę do drużyny Cześć, Dołączę do jakiejś grupki, która regularnie spotyka się na grę...
~Tom
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lipca 2018

Szukam boiska do porannych treningów Szukam w Gdańsku boiska, które jest dostępne codziennie w godzinach porannych...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Gdansk - chetny do gry Jestem chetny do gry na orliku, 30lat, poziom średni. Chętnie dołączę do...
~Paweł
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Piłka nożna-orlik Zapraszam chętnych do grania na orliku . Gdańsk ul. Głęboka 11 liceum nr 6...
~anonim
8

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Chętnie dołączę do nl6 Szukam jakieś drużyny, której brakuje grajków i poszukują zawodników. Mam 22...
~ckm
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 marca 2018

KS Banino Zapraszamy chętnych na treningi... wtorek 18-20. Kontakt do nas @KSBanino
~KS Banino
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Piłka nożna/ koszykówka Chylonia Cześć i czołem. Jeśli masz ochotę pograć w piłkę nożną lub koszykówkę...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Piłka nożna- szukam ekipy do regularnej gry Jeżeli szukacie osoby do regularnej gry na terenie Trójmiasta, to proszę o...
sylwek5064
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Piłka halowa dla seniora w Chyloni Wiek 44 lata. Jest możliwość przyłączenia się do jakiejś grupy w okolicy?
~Szczur
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Piłka nożna - Szukam ludzi chętnych do rekreacyjnego grania Cześć, niedawno przeprowadziłem się w tę okolicę i szukamy wraz z kolegą...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Dzisiaj Gdynia ul.Morska 79 Witam,szukamy 2 osób na piłkę pod Balonem ,Gdynia Grabówek w...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 marca 2018

Szukam ekipy, Gdansk Poludnie Witam Szukam ekipy ktora przygarnie do zespołu. Mam 33 lata, od siebie...
~Daniel Jasien
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Bramkarz do nl6 Witam. Szukamy bramkarza do ligi amatorskiej 6. Obecnie gramy w III lidze....
~Matson
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1410

postów

553

wątków

do góry