Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Potrzebna pomoc dla piłkarza - licytacje - m.in. koszulka Lechii Dzień dobry Państwu, zwracam się do czytelników portalu oraz fanów Lechii...
~Joszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Szukamy drużyny na sparingi Cześć, razem z kolegami gramy w każdy wtorek w piłkę na Orliku w Rumi ( nasza...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 grudnia 2023

Pierwsza edycja Old Barrey Lechia Gdańsk Hej Za jaką cenę można by było sprzedać pierwsza edycje butelki whyski Old...
~Maciek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2023

Esport Hej! Ostatnio zastanawiam się nad czymś takim jak E-sport. Co o tym myślicie?...
renag54
5

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 listopada 2021

Jak doskonalić umiejętności, czy warto? Hej, Jestem całkiem przyzwoitym/dobrym graczem, ale jest coś, czego...
lenogevne
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2022

Nowy w piłce nożnej, ale nie masz ulubionej drużyny! Obejrzałem większość meczów kwalifikacyjnych do mistrzostw świata w Kanadzie...
ageilmelo
2

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 maja 2022

piłka noża kobiety czy jest gdzieś w trójmieście amatorska grupa piłki nożnej kobiet? A może...
~mmm
2

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Piłka halowa , gra na hali futsal Cześć, Chciałbym pograć w piłkę na hali w tym rejonie...
~itkranc@gmail.com
3

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2019

Karta kibica Gdzie można wyrobić kartę kibica Lechii?
19NoName45
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2022

Chcę dołączyć do ligi amatorskiej piłki nożnej Cześć, ja i jeden przyjaciel chcemy dołączyć do amatorskiej drużyny...
~Jo L.
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2022

Szukam whisky old barey na 75 lecie Lechi Gdansk witam Szukam sztuki , ktos ma i chce sprzedac?
~michal
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2021

Czy Gareth Bale jest najlepszym walijskim graczem w historii? Kiedy Walia zakwalifikowała się do drugiego w historii Pucharu Świata, a...
oahenkepi
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

szukam ekipy Chętnie dołączę do luźniejszych gierek na terenie Gdyni (wiek 27)....
~p
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2021

konflikt udowo-panewkowy Cześć, Miał ktoś może operowane biodro (konflikt udowo-panewkowy z...
~Bioderko2
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lutego 2022

Zajęcia ogólnorozwojowe - piłka dla 2-3 latka Co polecacie w Trójmieście w temacie zajęć ogólnorozwojowych - piłka nożna...
~Zaspiański
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Piłka nożna dla 5latka Dziewczyny, gdzie są zajecia dla 5-cio latków z pilki nożnej i jaki to koszt
~mamamama
12

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2012

Piłka nożna - chętni do gry Poszukuję dwóch chętnych do drużyny piłkarskiej uczestniczącej w znanych...
~Konrad
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 marca 2019

Chętnie pogram w piłkę nożną na hali, 50+ W mojej grupie wiekowej poziom 4+. Gdańsk, Pruszcz Gdański
~JA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Szukam ekipy do gry w piłkę nożną Hej, Szukam jakieś ekipy do pogrania w piłkę nożną na terenie Gdańska...
~Johnny
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Bramkarz Hej, szukam ekipy, która regularnie gra w piłkę, na powietrzu.
~Josse
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1410

postów

553

wątków

do góry