Widok

Pilne - usg i pobranie krwi w domu pacjenta

Czy na terenie Gdyni jakas placowka swiadczy usluge badania usg (jamy brzusznej i tarczycy) oraz pobranie krwi do badan w domu pacjenta? Moze ktos juz przerabial ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pobieranie krwi- Bruss. Nie wiem jak z usg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co patrze w necie, Bruss ma takie sobie opinie. Jakies jeszcze laboratorium?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o co chodzi z Brussem? Co jest nie tak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta jeszcze doprecyzuje - zdecydowałem się na Brussa. W imieniu Brussa samą krew w domu pobierania firma http://urmedica.pl/ także najlepiej do nich bezposrednio dzwonić. Zrobili na mnie dobre wrażenie. Wyniki też wydają się wiarygodne (w porównaniu z poprzednimi wynikami i uwzgledniając stan pacjenta).

Dodatkowo w diagnostyce powiedzieli mi, ze mogą przyjąć same próbówki z krwią, jeśli znajdę pielęgniarkę, która pobierze ją w domu.

Piszę, bo może komuś przyda się w przyszłości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pielęgniarka z przychodni, do której zapisany jest pacjent, może przyjść i pobrać badanie. Płaci NFZ.
Przynajmniej tak to działa w Gdańsku (przychodnia Biwakowa na Osowej).
Ale USG w domu nie robią na pewno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk.... podpytać można czy przyjadą do Gdyni..
www.usg.gda.pl

trójmiasto całe
www.mobilneusg.gda.pl

Wystarczy trochę poszperać w necie a nie liczyć tylko na kogoś....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzieki. Choc po ta sa grupy dyskusyjne, by pytac i dzielic sie doswiadczeniami. Inaczej stracilyby sens.

W obu tych miejscach nie mozna zrobic echa serca. Moze ktos ma pomysl, gdzie robia wyjazdowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam w brusie przez właśnie te firmę urmedica, dla niemowlaka sympatycznie ale pani nie myje rąk tylko pryska jakimś środkiem po czym zakłada rękawiczki. A cena jest liczona podwójnie za każde badanie plus Ok 30 zł za dojazd. Przy większej ilości badań wychodzi dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na stronę upacjenta.pl
Świadczymy usługi m.in domowego pobierania krwi u doroslych, dzieci i niemowląt na terenie Trójmiasta.
Badania wykonywane są w labolatoriach Diagnostyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My, nasza rodzina i znajomi od zawsze korzystają z usług pogotowia pielęgniarskiego https://pogotowie-pielęgniarskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć :) https://sildenafil.co.pl/oryginalna-kamagra/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Szybki wytrysk męża (26 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

do góry