Widok

Pilnie potrzebuję informacji !!!!!!!!!!!!!!

Witam
Proszę o informację dotyczącą 2 psów rasy Haski ( szary mniejszy oraz brązowy duży ) ,które w dniu dzisiejszym około godziny 14 zaatakowały na ul Na Dambnik moją żonę oraz dwa moje psy . Proszę o ewentualne podanie adresu gdzie można ich szukać ??? W/w zwierzaki pogryzły moje psy i ugryzły żonę . Sprawa bardzo pilna !!!!

PS Psy z ulicy na Dambnik dom drewniany już sprawdziłem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
szukaj na ul. Jarzębinowej tam są takie psy po prawej pierwszy dom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jarzebinowa albo Swierkowa. Tam taki starszy Pan ma 2 Huskie, ktore czasami mu uciekaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewny jestes ,ze to byly Husky ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, musi być tragedia aby ćwok zamknął psy na posesji. Mam nadzieje ze znajdzie sie własciciel i słono za to zapłaci. Moja córka tez chodzi tą drogą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przede wszystkim zgłoś to na policaj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na policję raczej nie ma większego sensu zgłaszać, założyć mu sprawę cywilną w sądzie i sie chłop nauczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
MOŻE KTOŚ BYŁ ŚWIADKIEM LUB WIDZIAŁ ZDARZENIE Z DALEKA ?????Zawiadomienie zostało złożone na Policji tylko trzeba będzie udowodnić , że to te psy . Kontakt z właścicielem jest bardzo utrudniony .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Policja ma uprawnienia do tego żeby zmusić właściciela do przebadania psów. Sprawa może stać się bardzo poważna w momencie gdy psy nie maja szczepień i wówczas ofiarę pogryzienia czeka seria bolesnych zastrzyków które nie sa obojętne dla zdrowia. Czas płynie na niekorzyść ofiary jeśli któryś był chory. Radze się pospieszyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napisałeś, że kontakt z właścicicielem jest utrudniony? Znaczy to, że już go znalazłeś i się próbuje wymigać od odpowiedzialności?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Psy są już odnalezione i maja wszystkie badania . Rozmowa z właścicielem w niedziele . Dziękuje za pomoc i zainteresowanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jak wiesz ze psy mają badania, skoro będziesz z nim rozmawiał dopiero w Niedziele. Ja bym zgłosił mimo wszystko na policje, wrypią mandat, przynajmniej będzie pilnował aby znowu nie wyszły poza posesje, a tak będzie miał to w d..., bo mu sie upiecze. wczoraj twoja zona i psy, jutro może być jakieś dziecko.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brawo dla tego który neguje tą informacje. Mam w d*pie minus, ważne jest aby te psy nie trafiły na moje lub czyjeś dziecko wracające ze szkoły. I mam nadzieję że sprawiedliwość właściciela psów dotkliwie dopadnie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawa bardziej złożona
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może ją przybliżysz, tak abyśmy wiedzieli jaka jest sytuacja w razie przyszłych pogryzień przez Huski.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pisałem o tym Floyd. Nie popuść ani trochę, bo co innego jak pies pogryzł psa a co innego człowieka w tym przypadku żonę. Powiadom sanepid bo nie wiem czy wiesz ale oni tez maja uprawnienia do szeregu czynności związanych z ta sytuacją. Życzę dobrego finału jeśli tak można się wyrazić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mozesz już nie szczuć? Argumentacja że chodzi o żonę "tymbardziej" jest doprawdy śmieszna i nieporadna. Nikogo nie powinny gryźć psy. I tyle
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
powinien jakiś hycel odłowic trochę psiaków, bo łazi ich bez opieki sporo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ma rację Felek. Nie stawiaj człowieka na równi z psem. Psa też szkoda ale w przypadku człowieka sprawa jest bezdyskusyjna. Lepiej coś poradź a nie krytykujesz. Chyba że jesteś właścicielem psów o które chodzi to rozumiem. Ja się ma psy to trzeba o nie dbać i pilnować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czasem tak jest że nawet jak pilnujesz to pies ucieknie. I wtedy pozostaje tylko mieć nadzieję, że się szybko znajdzie i nie narobi szkód czy krzywd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jak zakończyła się ta historia?? Czy ktoś wie..?
Odi profanum vulgus... et arceo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko skończyło sie dobrze , psy były szczepione a właściciel zmienił ogrodzenie dla swoich pupili .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawa miała tez drugie dno o którym nie będę pisał ( rodzinne problemy właścicieli ) dlatego nie kierowaliśmy sprawy do instytucji . Szczera rozmowa z sąsiadem wystarczyła do rozwiązania problemu .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

Ogrzewanie gazem (60 odpowiedzi)

Witam, jakie macie rachunki zimą za ogrzewanie domu gazem ok. 200m2 ? Szykuje się na zmianę pieca...

do góry