Widok

Piotr S. - opinia

Do klubu Pure w Klifie uczęszczam z małymi przerwami od jego początku. Jest to moja pierwsza siłownia i tam dopiero dowiedziałem się jak można pomóc sobie w życiu dzięki regularnemu wysiłkowi fizycznemu. Na przestrzeni czasu widać jak w klubie przybywa członków przez co dostęp do sprzętu jest utrudniony. Jednak jest to klub publiczny i w tej cenie jest bardzo szerokie grono konsumentów, którzy też chcą poćwiczyć. Oferowane zajęcia przez klub są na bardzo wysokim poziomie a instruktorzy są bardzo życzliwi, chcą pomóc i pokazać, że warto dbać o swoją kondycję. Moja pierwsza przygoda z fitnessem zaczęła się w tym klubie i jestem zadowolony, że mogę korzystać z cennych rad wyszkolonych trenerów którzy swoją pasję łączą z pracą.
P.S. Czystość w klubie jest nienaganna. Miejsce do treningów X-FIT super, ale przydał by się jeszcze stoper.
Moja ocena
Pure Jatomi Fitness kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakie ceny są tam aktualnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sprawie ceny karnetu najlepiej udać się do klubu i zapytać o aktualną ofertę. Są różne typy karnetów, obejmujące tylko siłownie albo siłownie i zajęcia grupowe, dalej można je podzielić na całodniowe, weekendowe dalej to dokładnie nie wiem. Atrakcyjna cena jest wtedy gdy wykupisz karnet na rok i opłacisz to z góry.

P.S.Stoper zainstalowany!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry