Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena Bałam się adaptacji - niepotrzebnie. Trzeciego dnia dziecko zostało z paniami...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 października 2023

jwp - opinia wątek zamknięty SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~jwp
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Miejsce godne polecenia. wątek zamknięty Super opieka. Dbanie o rozwój dziecka.
~Jerzyk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 czerwca 2018

tata Andrzej - opinia wątek zamknięty Super przedszkole. Dużo fajnych zajęć i wycieczek .. aż dzieci wracać do domu...
~tata Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

szczerze polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam to przedszkole- był to "drugi dom" mojej córki przez...
~mama Julki...tęskniącej za pania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

POLECAM !!!! wątek zamknięty Gorąco polecam „Przedszkole Piotruś Pan” ze względu na...
~mama Oliwii
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Pełny profesjonalizm!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie to przedszkole. Panie opiekunki są bardzo miłe, mają...
~Joanna Chudoba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Polecam ! wątek zamknięty Mój syn uczęszczał do przedszkola Piotruś Pan przez 3 lata. Jest tegorocznym...
~Mama 6 latka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Amelka 5 lat wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy Paniom prowadzącym grupę Marynarzy P. Monice i P....
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

serdeczna opieka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z opieki nad córkami.Na tyle, że teraz kiedy starsza...
~Tata 2 córek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

POLECAM !!! wątek zamknięty Gorąco polecam Przedszkole Piotruś Pan. Moja córka spędziła tam 2 lata i...
~SYLWIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

zaniepokojona mama wątek zamknięty Moje dziecko chodzi prawie rok do przedszkola(najmłodsza grupa)od pewnego...
~S
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

mama 4,5 latki wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z przedszkola. córka bardzo lubi tam chodzi i to...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

zajęcia pokazowe wątek zamknięty Miałam okazję obejrzeć zaj.pokazowe w najmłodszej grupie.Pani wychowawczyni...
~K K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Bardzo dobra opieka wątek zamknięty Mam 2 dzieci w przedszkolu.Dzieci sa zadbane, zawsze Panie wiedzą co się...
~Mama
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

piotruś pan wątek zamknięty Przedszkole oceniam pozytywnie, ale Pani dyrektor powinna wziąć się do galopu...
~M
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

piotruś pan wątek zamknięty Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie czy dyrektorka jest również...
~maja
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2012

POLECAM! wątek zamknięty Witam, mój syn korzystał z opieki w przedszkolu przez trzy lata. Uważam, że...
~Magda (mama Michała)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

? wątek zamknięty mnie równiez zastanawia to,czemu usuwane są niekorzystne komentarze...??...
~Jamnika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam!! Synek z wielką chęcią uczęszczał codziennie do przedszkola. Bardzo...
~g&g
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

25

wątków

do góry