KFC

Fast food Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Jana Pawła II 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia Zamówiłem online - dostałem info, że 1 godzina oczekiwania, spoko, poczekamy....
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2023

Kris - opinia wątek zamknięty Pracują jakieś małolaty nie douczone i klientowi co je tam od 20 lat...
~Kris
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 maja 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Najgorsza pizza z pieca i w ogóle jaką w życiu jadłam. Pizza przyszła...
~Edyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Wojciech - opinia wątek zamknięty Bardzo szybko zrealizowane zamówienia i bardzo miła obsługa (Pozdrawiam Panią...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Przem - opinia wątek zamknięty Pewnego dnia, gdy byłem głodny, trafiłem do tej restauracji. I po tej wizycie...
~Przem
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Wciąż czekamy na frytki wątek zamknięty Złożyłam zamówienie w KFC Zaspa, dostawa była dość szybka, ale brakowało...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Braki w zamówieniu wątek zamknięty Braki w zamówieniu to norma, trzeba zawsze wszystko sprawdzić . Telefon na...
~Ala
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Pizza hut Obrzydlistwo!!!! wątek zamknięty Nie kupujcie tutaj pizzy hut. To jakaś kpina. Ta pizza nawet nie leżała obok...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 grudnia 2018

Tragedia wątek zamknięty Dwa tyg temu bylo zamawiane jedzenie ktore przyjechalo z 2h opoznieniem, nie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Tragedia. Są lepsi. wątek zamknięty Zamówiłem pizze i pieczywo czosnkowe 4 szt. Standard. Po dość długim...
~SZ
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

To jakiś skandal! Czekam na placek juz dwie godziny wątek zamknięty Zamówiłem pizze dwie godziny temu.... Cztery telefony w końcu pizza...
~ANDON
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Nie polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam KFC zaspa na dowóz. Spóźnienienie co najmniej 30 m,...
~Angela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Super wątek zamknięty Bardzo szybka dostawa 30min! wszystko cieplutkie polecam! W porownaniu z...
~Kris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

DRAMAT!!! wątek zamknięty pizza zamówiona o 18:00. Zamówienie dojechało o 20:30. Pizza nie była...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Zimne i niekompletne wątek zamknięty Zamówione jedzenie przyjechało spóźnione, zimne, rozwalone a na dodatek nie...
~szarlih
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Dostawa wątek zamknięty Zamawialiśmy ze znajomymi pizzę, miała być o 15.30, pani zadzwoniła o 16, że...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

najgorsza pizza jaka jadlem wątek zamknięty Pizze dostalem po3h (mialem po 1.5). Byla to najgorsza pizza jaka w zyciu...
~Pizza na dowoz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Ostatni raz wątek zamknięty Zawsze kfc z zaspy smakowało dobrze, było dowożone na czas, szybko a obsługa...
~Magda Gessler
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Mega smaczne wątek zamknięty Świetne stripsy zawsze gorące! Chyba najlepszy lokal kfc w gdansku, miła...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Masakra wątek zamknięty Pizza wygląda i smakuje gorzej niż mrożonka. NIE POLECAM!!!!!'
~Lonia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry