Widok

Pizza i nie tylko z dowozem - gdzie zamawiacie

Banino Temat dostępny też na forum:
Witajcie
Gdzie zamawiacie pizzę lub inne dania na telefon z dostawą do Banina/Miszewa?
U przyjaciół pizza smaczna, ale nie dowoza. Jak z barem u Daniela? Jeszcze nie dzwonilem czy dowoza, pizzę polecacie ?
Gdzie jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizza od Daniela, jest naprawdę spoko. Dowóz w Baninie to chyba 2 zł dodatkowe, jeśli dobrze pamiętam.
Smaczne dania mieli też w pizzerii u braci w Pępowie, ale dowóz chyba wynosił u nich 4 zł za Banino.
Na jednym i drugim miejscu ani razu się nie przejechałem, więc mogę polecić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pizza od daniela spoko ?! CZŁOWIEKU to ty w życiu dobrej pizzy nie jadles. U daniela jest szajs
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
A od kiedy u Przyjaciół nie dowożą?
Ja zamawiałem u nich 2 razy z dowozem i nie było problemu.
Najlepsze pizze w Baninie bez dwóch zadań.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
bar u daniela - chyba wszystkie bardzo dobre
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
kilka razy jadłem z expresji i była OK, kebuch też skoko
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
pizza u daniela to nie pizza, to pica. zero przypraw w sosie, podawany keczup (sic!), kielbasa najtansza z makro. wiekszosc smakuje tak samo. ale od roku nie kupuje bo fast fudy to syf i jepia w zoladku.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Expresje to w życiu nie jadłem tak okrutnej pizzy. Nie szło tego gryźć. Tak wysuszona, że kołkiem to w gardle stawało. "Panele podłogowe" to dobre określenie na pizze z tego miejsca. Dodatkowo przy zamówieniu pani poinformowała, że pizza będzie za 10 min. Czekaliśmy ponad 30 min.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ok to chyba tylko może napisać ktoś kto ma porażone kubki smakowe - próbowaliśmy raz i był to ostatni raz. Gigantyczne ilości soli i glutaminianu, aż sie rzygac chciało. Ale jak widać cena najważniejsza - byle było tanio a smak i jakość sie nie liczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U przyjaciół kiedyś było smacznie,,teraz niestety oszczędzają na jakości produktów,do tego jest tam strasznie brudno i śmierdzi popsutym jedzeniem,ser dodawany do pizzy jest jakimś substytutem sera. Nie polecam ich odkąd nacielismy się 3x z rzędu nie jadamy tam,polecam pizze giusepe świetne ciasto,czas przygotowania ok 10-15 koszt ok 6zł i zjesz ze smakiem :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
o, to jeszcze - ser. substytut seropodobny- serio w terminologii tak sie to nazywa. w hurtowniach po ok 2-4 zl za kg. to szkodliwe cialo stale, choc megarozciagliwe o konsystencji glutowej. szkodzi, a oni tego uzywaja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miszewo - Mała Cegielnia ( bez dowozu)- polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie problem jest w Baninie... wszytkie pizzerie się popsuly. Była kebab express/ekspresja (no gorszego ciasta nie jadłam).... Daniel? proszę to już mrożonki w sklepie są lepsze.... u Przyjaciół była fajną knajpą ale na początku teraz jakość się popsuła i już nie dbają o klienta. u Braci nie zamawiałam nie wypowiem się.
Najlepiej jednak zrobić pizzę samemu w domku :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Konkurencja!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
KONKURECJA!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie konkurencja tylko rozczarowany mieszkaniec Banina.

Niestety ile osób tyle opinii nt. smaku/jakości pizzy. Jedni lubią cienką chrupiącą z małą ilością dobrej jakości składników (jak te prawdziwe włoskie). Inni zaś grube napompowane drożdżami, ociekające tłuszczem z niewiadomego pochodzenia czymś seropodobnym, słabej jakości konserwą i sfermentowanym ananasem. O gustach się nie rozmawia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po wypróbowaniu wszystkich w Baninie kupuję jedynie U Braci w Pępowie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
U Przyjaciół nic się nie popsuło, pizza nadal pyszna - chyba konkurencja nie może tego przeżyć i stąd te posty...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Trattoria u Przyjaciół Banino i Mała Cegielnia Miszewo - bardzo dobre.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mala cegielnia ? to chyba steku nie jadlas / jadles. Stek medium przyszedl rare i byl bardzo maly, natomiast zona dostala zimne danie. Sama obsluga w cegielni jest tragiczna (mlode osoby bez doswiadczenia). Szczerze to szkoda mi wlasciciela bo widac, ze lokal dopieszczony ale dobrze bybylo ,zeby tam po prostu fizycznie posiedzial i dawal instrukcje jak sie maja zachowywac (bez krzyczenia bo kelner byl tak zestresowany i stal na bacznosc przy ladzie patrzac czy ktos nie wezmie ankiety i nie nasmaruje cos zlego). Warto zapytac klienta po kawie czy np chcialby jeszcze czegos sie napic albo np czy smakowalo ,a moze deser itd.. duzy plus za dodytkowy tablecik dla dziecka (generlnie to nie tylko moja opinia, zobacz sobie na fb).
Trattoria jest w miare ok, raz jest lepsza pizza, a raz gorsza (pewnie kiedy jest szef to jest lepsza).
Expressja - jakosc sera i skladnikow pozostawia wiele do zyczenia (natomiast zawsze na czas ,na miejsce , na pewno i ekipa tez przynajmniej odbiera tel i jak cos jest nietak to nie przyjmuje tego zle) za co wielki +++.
Dla mnie najlepsza knajpa w okolicy jest MULK - osbluga + , jedzenie ++ , miejsce dla dzieciakow ++

Innym problemem to sa godziny otwarcia pizzeri do 21 to stanowczo za krotko, do 23 bylby idealnie (w same weekendy np pt-sb moglby byc tak czynne).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Powiem Wam tak : Jak mam zamówić picce w jakiej Banińskiej jadlodajni,to wolę se wypić samego browara. Ale jest picca, ktora mi pasi i mnie pasi :) tylko nie wiem czy gadać gdzie taka jest ,bo jak se powiem gdzie,to zaraz powiedzą,że jestem konkurencja,a po drugie wszyscy się tam zlecą i będzie tłok,że się nie dopcham I nienapcham pizzą.

P.s Dla ułatwienia powiem ,że to 7 km od naszej wioski.
Jak będziecie grzeczni to podpowiem następną podpowiedź:)

Pozdrawiam żarłok Zdzisek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klopsiki w ikea?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam, mała cegielnia porażka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Cegielnia to najrozsądniejszy wybór w tych czasach szczególnie w czwartek jak wjeżdża promka na buksy xD
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

One są słabe, jadlam ostatnio i to były jedne z gorszych w moim zyciu.

Dużo lepsze choć tez nie jakieś super mają w myburger
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


mieszkam w Baninie od 10 lat różne rzeczy widziałem i jadłem -),ale od kiedy jest biedrona i widzę często przy kasach panie właściwie ze wszystkich banińskich przybytków robiące zakupy i to co wybierają,mam spokój, po prostu przestałem zamawiać cokolwiek i nie uczęszczam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo, co sie dzieje z trattoria u przyjaciół? Mam ochotę na ich pizzę, a tam ciagle zamknięte :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Noo szkoda pyszne jedzonko było
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A przypadkiem nie zamknęli jej rok temu? Szybko tobie zabrakło pizzy. Jest dobra w Chwaszczyno gorący piec.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

u Braci w Pępowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pyszna pizza z pieca w chwaszczynie tam gdzie ogrodnicze artykuły sprzedają. Na prawdę pizza zarąb. .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

U Braci
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mirena Chwaszczyno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam zapieksy w tym nowym PUBie Cuda z kija na ksiezycowej.
Zapiekanki są duże (duzo jem a sie najadlem). Na oko maja 40cm.
Wszystkie dodatki sa na świezo, nic mrozonego. Czosnkowy sos robią na miejscu.No i zapiekane przy tobi na zamowienie.
Ser jest ok, dla tych co sie boja seropodobnych, jest zwykly i mozarella.
Jako ze jest tam tez piwo jakie lubie, to dla mnie aktulnie numer jeden na ciepla przekaske!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pawle z Banina, a właściwie właścicielu pubu. Nie idźcie ta drogą reklamy. Więcej szkód sobie narobicie, niż dobrego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Właścicielem nie jest żaden Paweł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale przecież nie widać całego IP, końcówka jest zagwiazdkowana, więc nie ma pewności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, adres podobny, najwyraźniej korzystamy z usług jednego ISP. Lub tez cuda z kija pracuje w moim corpo! Co jest możliwe gdyż jest nas tu ponad 2000 i wszyscy maja ten sam IP.
Nie szukałbym natomiast sensacji tam gdzie jej zwyczajnie nie ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bosz, widzisz i nie grzmisz. Nie miejcie czytelników za idiotow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jedliscie ostra zapiekane?? Jak macie ochote na cos na ostro...ba! Na wypal morde i lzy w oczach to bierzcie z ostrym sosem :D skladniki racja,swiezutkie na miejscu,ale za to zapiekana byla chlodna. Wiec efekt palenia przy chlodnej bagietce troche nijaki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To prawda. Zdarzyła sie nam chłodniejsza zapiekanka ze 2 razy. Powodem była grubość ze względu na ilość składników a za drugim razem piec nierozgrzal sie należycie. Nasi pracownicy tez uczyli sie ich przyrządzania ale lekcje zostały wyciągnięte i zmieniliśmy proces wypiekania zapiekanek i teraz to juz nie powinno sie powtórzyć!
Panie „diy” przepraszam w tym miejscu i zapraszam na darmowa zapiekankę w ramach zadośćuczynienia oraz potwierdzenia poprawy jakości naszego produktu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie omieszkam;) bo naprawde ten mankament zepsul naprawde dobrze zapowiadająca sie zapiekaneczke;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry