Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mieszane uczucia wątek zamknięty Odwiedziłam wczoraj Naleśnikowy dom i mam mieszane uczucia, bo z jednej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

polecam wątek zamknięty naleśnik pyszny, trochę długi czas oczekiwania - ale warto, jeszcze tam wrócę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

nie polecam wątek zamknięty Bardzo długi czas oczekiwania - ponad 40 min.
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Jak najbardziej na tak ! wątek zamknięty Czytam niektóre powyższe opinie i oczom nie wierzę. Gdybym je przeczytał...
~grey
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Strona internetowa Naleśnikarni nie zawiera wszystkich niezbędnych...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Smacznie i przystępne ceny Polecam!!! wątek zamknięty Polecam przypadkiem zajechałam na naleśnika i powiem tak naprawdę smacznie i...
~kokosza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Pierwsze wrażenie wchodząc do lokalu- pozytywne. Wystrój przyjemny. Ale na...
~Szynszyle
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Nadal brak podjazdu wątek zamknięty Mimo wielu monitów, próśb nadal brak podjazdu dla niepełnosprawnych i wózków!...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

nieudana kopia naleśnikarni przy mediamarkcie wątek zamknięty mieszkamy obok i skusiły nas rozdawane ulotki wpadliśmy zjeść coś na szybko,...
~babka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

fajnie, ale... wątek zamknięty Bardzo miły wystrój, przytulnie, miła obsługa, naleśniki szybko podane,...
~Tooms
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Byliśmy, zjedliśmy, wrócimy :) wątek zamknięty Byliśmy i skonsumowaliśmy: zupę pomidorową (świetna), naleśniki z działu...
~Ninka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

nie polecam wątek zamknięty Obsługa fatalna - pani za ladą była bardzo nieprzyjemna, nieżyczliwa dla...
~ph
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

niby wszystko super, ale... wątek zamknięty Nalesnikarnia wydaje sie byc fajna. Jesli macie dosc pizzy, czy kurczaka z...
~Jacek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty byłam tam pierwszy i ostatni raz. Po pierwsze - Pani kelnerka zapomniała o...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Super :) wątek zamknięty Jestem stałą klientką Naleśnikowego Domu , odkąd można składać zamówienia...
~Irena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

KONKURENCJA NIE WYTRZYMUJE!!!!!! wątek zamknięty NIE MOZEMY AKURAT ZGODZIC SIE Z OPINIA POPRZEDNIKOW!!!!ZAMAWIALISMY JUZ OD...
~STALI KLIENCI
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Nieprofesjonalna obsługa, kłócąca się przy gościach. Kelnerki niemiłe. Po...
~NIE POLECAM
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Cena/ilość(gramatura) - ŻENADA ! wątek zamknięty Dzisiaj otrzymaliśmy ulotki do firmy z ofertą tej naleśnikarni. Cóż bardzo...
~Cyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

tragedia wątek zamknięty dałem tej "restauracji" dwie szanse, obie niestety zmarnowali, kawe podają...
~kubasikorski.pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Trafiłam do naleśnikarni przez ulotkę ,którą dostałam przy Manhattanie.Już...
~studentka z UG
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry