Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karo - opinia wątek zamknięty Jadam często zupy, bardzo dobre. Pizza włoska też całkiem spoko.
~Karo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

najgorsza pizza jaką jadłem wątek zamknięty pizza pełna porażka. Zamówiliśmy wczoraj bolonese i frutti di mare. Ciasto...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Dostawa-beznadzejna wątek zamknięty Długi czas oczekiwania. Kierowcy bardzo powolni powinni ich wymienić.
~Mada
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

smaczna pizza wątek zamknięty Pizza smaczna, wypieczona dobrze, NIE ociekająca tłuszczem (duży plus!)....
~KLOP
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

bardzo dobra pizza wątek zamknięty polecam serdecznie każdemu, kto lubi pizze na cienkim cieście. Jest bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Rewelacja :) wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce. Pyszna klasyczna pizza i pyszne dania obiadowe. Każdy...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Jedyne takie miejsce w 3mieście wątek zamknięty Kuchnia z pasją - zupy jak u babci, pierogi jak u mamy a pizza najlepsza w 3...
~Ola&Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

4 Dania 4 wtopy wątek zamknięty Zamówiliśmy 4 Dania-kurczaka na ostro, polędwiczki na maśle, kurczaka z...
~4 niezadowolone klientki
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2016

Pizza masakra wątek zamknięty Zamówiłem pizze z kurczakiem i kurczak na ostro. Smak ciasta jeszcze ujdzie....
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Jedzenie jest pyszne, porcje bardzo duze, obsługa zawsze bardzo miła....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Aromatyczna pizza na cienkim cieście wątek zamknięty Jadłam tam pizzę 2x i dwa razy zaskoczyła mnie pozytywnie na 6! Pierwsza...
~MK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Z pewnością bede to miejsce odwiedzała częściej! Kurczak na ostro pierwsza...
~MM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Wizyta z polecenia wątek zamknięty Pewnego dnia znajomi opowiadali mi o Pizzeri, mówiąc byli pod wrażeniem....
~Krystian Chudzikiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

pysznie! wątek zamknięty pizza super smaczna, dania też, tygodniowe promocje polecam w 100%,...
~ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Włoski klimat wątek zamknięty Mamma mia! Pizza prosto z Włoch! Poczułam wakacyjny klimat, obsługa bardzo...
~Sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

6! wątek zamknięty Bywam w Manianie ostatnio dość często (przeprowadzka) i jeszcze ani razu się...
~Dziewczyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

Najlepsza! wątek zamknięty Pizza najlepsza jaka jadlam! Znakomite, kruche, cienkie ciasto oraz starannie...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

najlepsza! wątek zamknięty krem z pomidorów najlepszy jaki jadłem, delikatny, czuć rożne warzywa nie...
~stałygość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Pyszne! wątek zamknięty Bardzo dobra pizza! Ciasto pyszne i kruche. Dokladnie takie jak lubie....
~Gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

To nie pizzeria to restauracja!!:) wątek zamknięty Bardzo często jem w tym lokalu . Raz jadłam tam pizze na włoskim cieście nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry