Pizzeria Papryczka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bieszczadzka 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra! wątek zamknięty Zawsze zamawiamy telefonicznie,już chyba 10 może 13 razy,zawsze dobra i...
~Ulica Jaworzniaków
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

nie polecam wątek zamknięty Pizza spalona, brak skladników na pizzy
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

NIgdy więcej wątek zamknięty Czas oczekiwania na pizze - 2,5 GODZINY o czym nie zostałam uprzedzona! Pizza...
~Mazia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

Nie polecam wątek zamknięty Ciasto nijakie. Prawie brak sosu. Pepperoni na lekarstwo , a ser podłej...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

O jeden raz za dużo wątek zamknięty Zamówiłam pizzę na średnim cieście z pięcioma dowolnymi dodatkami. Otrzymałam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2014

.... wątek zamknięty Zamówione dwie megapizze i jedna średnia a otrzymaliśmy dwie mega i jedną...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

przepyszne ciasto!!!! wątek zamknięty Dziś jedliśmy pizzę z Papryczki po raz pierwszy, poprosiliśmy o cienkie...
~ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

pizza nie ta wątek zamknięty Zgadzało się wszystko (nazwa pizzy na paragonie, cena, dodatki) oprócz...
~ts
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Kiedyś byli na prawdę super wątek zamknięty Jestem stałym klientem, zamawiałem nie raz u nich pizze i inne dania, kiedyś...
~były stały klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

super! wątek zamknięty Polecam, naprawdę warto! Pizzeria inna od reszty. Wyróżnia się tym, że dania...
~Kama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

zimno wątek zamknięty Pierwszy raz bylam z mezem, bylo zimno, ale jakos przetrzymalismy. Ostatnio...
~...
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty SMACZNIE, MIŁO, TANIO, POLECAM !!!
~ISZA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Super miejsce wątek zamknięty Smaczne i tanie jedzenie,najwiekszym atutem jest dość tanie i zawsze...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam extra mila obsluga i pyszne jedzenie.
~Adi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

nie polecam wątek zamknięty Dwukrotnie zamawiałam pizze z tej restauracji a raczej baru.Raz rok temu była...
~aliz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Pysznie. wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, szybka dostawa. Jedzenie też bardzo dobre. Pizza na...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

MA SA KRA !! !! wątek zamknięty Szybko szukaliśmy miejsca, w którym moglibyśmy cokolwiek zjeść, na nasze...
~Majka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Dawno nie jadłam czegoś tak paskudnego wątek zamknięty Nastawiłam się na pyszny gyros z frytkami. Dostałam coś dziwnego, co nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

Fatalnie!!! wątek zamknięty Zamówiłem jedzonko przez szame.pl Czas zamówienia jak trzeba...30...
~Dym
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Nie polecam - obsługa tragiczna - pozdrowienia dla Pani przyjmującej zamówienia wątek zamknięty Proponuję przynajmniej otworzyć pizze przy kierowcy. Do mnie dojechała...
~kaychek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

24

wątków

do góry