Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beznadziejne jedzenie-NIE ZAMAWIAJCIE wątek zamknięty Po raz kolejny złożyłem zamówienie w Pizzerii Parmezan i po raz kolejny się...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

W życiu nie jadłam tak okropnej pizzy. wątek zamknięty Zamówiłam pizze do domu i już po otwarciu kartonu przeżyłam szok. Zamiast...
~Cleo
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

pyszny obiad wątek zamknięty Wczoraj, po raz kolejny z przyjemnością zjadłem obiad.Był smaczny- de...
~toni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

zdenerwowany wątek zamknięty pizza jak to pizza smaczna ale d nie urywa. Zamówiłem dzisiaj 3 pizze duże ,...
~x
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

kk wątek zamknięty zwykły bar jakich pełno - pizza bez szału - ocena 3 za... plecak po...
~kaz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Lubie te pizzernie ale... wątek zamknięty Lubie te pizzernie ale...pani blond obsługująca MASAKRA !! Lubie tam zamawiać...
~monika
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

ŻART I KPINA wątek zamknięty Zamówiłem w lokalu pizzę o nazwie ,,parma,, Właściebiel kpi z klienta i uważa...
~oszukany
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

Porażka.. wątek zamknięty Kilka dni temu zamówiłam zupę wraz z drugim daniem. Zupa fatalna była tak...
~Jacky
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

staly kliient wątek zamknięty zamamawiam dosc czesto telefonicznie pizze do domu i jestem mile zaskoczony...
~kliient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2013

Taka sobie... wątek zamknięty Zamówiłem z tej pizzerii pizze dwukrotnie i zawiodłem się.Za pierwszym razem...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

pabloh - opinia wątek zamknięty korzystałem parę razy na miejscu.smaczne,dobrze podane i duże porcje.polecam...
~pabloh
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

pizza na dowoz wątek zamknięty Zamawiałam parokrotnie pizzę na dowóz i za każdym razem była idealna -...
~dąbrowianka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 listopada 2012

pyszne pierogi wątek zamknięty Polecam z kapustą i grzybami. Doskonałe i co ważne robine na miejscu.
~dani
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

opinia wątek zamknięty Korzystałam już kilkakrotnie i polecam lokal. Tanio, szybko. Jedyna sugestia...
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Smakosz wątek zamknięty Witajcie zamówiłem dziś pizze - szczerze mówiąc nie minęło 20 min pizza była...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

Świetna PIzza wątek zamknięty Super Pizza, do innych potraw muszą się przyłożyć, ale ogólnie jest bardzo...
~Po sąsiędzku
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry