Widok

Pizzeria Torino

Pizzeria Bistro Torino Temat dostępny też na forum:
Witam,
Wczoraj jadłem u nich pozycje 12 pizze kebab. Bardzo mi smakowała, dodatków nie oszczędzają. Obsługa bardzo miła jest. Tak jak w innych pizzerniach byłem w wc po złożeniu zamówienia i toaleta jest zadbana, czysta i pachnąca to tylko dobrze świadczy o lokalu. Trzeba pamiętać, że czystość wc pokazuje tak naprawdę czystość lokalu w innych się zawiodłem i anulowałem zamówienie. W trakcie czekania z ciekawości zobaczyłem czy mają wifi. Mają :) czas oczekiwania na pizze bardzo szybko zleciał.
Mogę szczerzę polecić ten lokal dodatkowy atutem są sklepy które przylegają do Torino.Po obiedzie, można iść na zakupy :).
Pozdrawiam i jeszcze będe u was zamawiał!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
kryptoreklama buahahaha syf niesmacznie długo i dogo
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
to chyba jakiś frajer z tej pizerni pisał tego posta W życiu moja noga tam nie stanie. Raz się sparzyłem i starczy To nie pizernia a kitasówa.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się, napewno autoreklama, też próbowałam raz i wystarczy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja też się zgadzam, że to kryptoreklama ale faktycznie pizze mają dobrą, szczególnie z serowymi rantami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
sami sobie wpisują pozytywy. super sklepy sa do okola :) na pewno zrobisz tam zakupy :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto tam jada ten wie
mrożone jedzenie, frytki niedosmażone,
pfeee
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za bzdury wypisujecie, rownie dobrze moge napisac ze konkurecja siedzi i czatuje na takie tematy ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizzerii Torino juz nie ma. Lokal przejął nowy właściciel, zmieniło się menu, kucharze i wogóle wszystko :)Zmiany zreszta nadal trwają
( wkrótce zmiana wnętrza) nie będę reklamowała nic...poprostu zapraszam, przekonajcie się sami jak jest teraz :)

http://www.pizzat3rino.pl

Zapraszam również na facebooka:

http://www.facebook.com/pages/Pizzeria-Bistro-T3-RINO/578267375533261

Wkrótce konkurs :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Ala - ocena (3 odpowiedzi)

Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś dziwnym farszem zamiast...

Weronika - ocena (3 odpowiedzi)

Pełen profesjonalizm. Super kontakt z Panem Dariuszem, wszystko przebiegło gładko i według...

mela - opinia (4 odpowiedzi)

Mam dziecko w II klasie. Jestem przerażona tym co dzieje się w szkole. Nauczyciele z matematyki i...

do góry