Pizzeria Omaggio

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Kielnieńska 163

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danziger - opinia Zamówienie zwykle nie jest realizowane właściwie. Zamawiasz grube dostajesz...
~Danziger
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 lipca 2023

Tomek - opinia Pizza kiedyś rewelacyjna teraz bez rantów przepieczona bez smaku.
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lipca 2022

Halina - opinia wątek zamknięty jak do tej pory jestem zadowolona, potrawy smaczne czas oczekiwania...
~Halina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 marca 2020

Pysznie i expresowo wątek zamknięty bardzo polecam tą pizzerię,jedzenie bardzo smaczne i expresowa dostawa.Pizza...
~ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Świetna pizza wątek zamknięty Jestem wieloletnim klientem. Jakość potraw jest super, a ceny bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Masakra jakaś brak słów wątek zamknięty Co drugie zamówienie jest niekompletne! Sosy przyjeżdżają po 30 minutach......
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo szybka dostawa, kierowca bardzo uprzejmy a smak pizzy pozostanie mi w...
~Jasiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Pizza "wegetariańska" wątek zamknięty Zamówiłem na stronie pyszne.pl pizzę serową na sosie śmietanowym, z dodatkiem...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Tragedia tragedia tragedia tragedia wątek zamknięty Jak w opisie nie mam pojęcia dlaczego ten lokal nazywa się pizzeria - jakaś...
~Tomasz Dybak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Totalna żenada a nie pizzeria wątek zamknięty Wybrałem sie do pizzeri na pizzę lecz gdy wszedłem rozmawiający wcześniej...
~Nataluss
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

Tłusty ser. wątek zamknięty Ostatnio dają za dużo taniego tłustego sera. Pizza jest mokra od tego.
~Osowiak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

obrzydliwe wątek zamknięty To jest pizza? żart chyba jakiś.... gorszej pizzy w życiu nie jadłam
~mopriana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 maja 2014

Polecamy:) wątek zamknięty Korzystam z Pizzerii Omaggio od dobrego roku, polecam w/w lokal w 100%....
~Jacenty
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2014

Raz lepiej, raz gorzej wątek zamknięty Zazwyczaj obiady smaczne, niestety bywają słabiutkie. Czas realizacji OK,...
~osowianin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

W Osowie najlepsza. wątek zamknięty Smaczna Pizza , Miły Dostawca. Zamówiłam pizze 11 stycznia poinformowano...
~Monia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

W Osowie Najlepsza wątek zamknięty Nie rozumiem tych komentarzy ? Za pierwszym razem zamówiłam z Omaggio pizze...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Szybko i smacznie wątek zamknięty Wszystko ładnie pięknie.Pizza i czas dostawy dobrze.Ceny mogły by być...
~gonzo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Szybko i smacznie :) wątek zamknięty Nie rozumiem niektórych negatywnych opinii na tej stronie ! Zamawiam jedzonko...
~Uzależniona od pizzy :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

JESTEM W SZOKU !!!!! wątek zamknięty Nie moge w to uwierzyć moja cierpliwość sie skończyła!!! Mieszkam w...
~klientka Chwaszczyno
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Nie, wątek zamknięty 25 PLN za 30 cm pizzy - stanowcze nie. Ciasto buła, salami spod kredensu o...
~Ergonom
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

35

wątków

do góry