Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dziecko biło dziecko, a Pani nie reagowała. wątek zamknięty Na placu zabaw była dziewczynka chyba z rodziny pań polnujących , która biła...
~Mama 3 dzieci
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Kapitalne urodzinki dla malucha!!! wątek zamknięty Wczoraj organizowałam urodzinki dla 5-latka i jestem bardzo zadowolona....
~agnicha78
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Przyjęcie urodzinowe wątek zamknięty Świetny Plac Zabaw,super lokalizacja,obsługa w czasie trwania imprez...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2013

polecam serdecznie:) wątek zamknięty wczoraj byłem z córeczką na placu zabaw po godzinie 12, córeczka jest mała...
~geode123
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Skandal! wątek zamknięty Nie profesjonalna opieka... Przyprowadziłam na plac swoje dziecko około...
~Mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

nie zadowolona wątek zamknięty Moje dziecko miało tam urodziny i napiszę tylko tyle ODRADZAM,pani która...
~Karola
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

Bardzo fajny plac zabaw. wątek zamknięty Mój mały synek miał urodzinki na placu na początku maja.Muszę przyznać,że...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2010

ok wątek zamknięty Byłem z dziecmi na placu, opieka dzieci dobra i zabawki bezpieczne. Polecam
~Roman
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

Urodziny wątek zamknięty Odradzam organizowanie urodzin. Na miejscu okazało się że równocześnie...
~Mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

Zmiana P.Teresy i Karoliny :) wątek zamknięty Jestem zszokowana opinią P. Ewy Brodowskiej. Z tego co słyszałam od znajomych...
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2009

bardzo fajny plac zabaw wątek zamknięty - miła i dobra opieka, fakt , że można wejść z młodszym dzieckiem na plac...
~karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

Urodziny 11.03 wątek zamknięty Witam, moje dziecko miało urodziny 11.03 (środa) Były na zmianie Pani Wioleta...
~Ewa Brodowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 marca 2009

Polecam! wątek zamknięty Witam. Urodziny mojej 3 letniej córki naprawdę były super!!!...
~Patrycja Reluga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 grudnia 2008

Nie polecam! wątek zamknięty Zostawiłam tam 5latka na godzinkę.Gdy przyszłam,dziecko stało w kącie...
~MamaBartosza
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

14

wątków

do góry