Widok

Placówka godna polecenia

Od 4 lat korzystam z usług medycznych Placówki Polmed na Zaspie, w ramach Nfz. Takiej obsługi w rejestracji jak jest teraz, jeszcze nie było! (całe szczęście, ze nie ma już kłótliwej Pani Kamili- osoba pomyłka ). Ktoś z moich poprzedników wspomniał o Pani Ewelinie, podpisuję się pod tym obiema rękoma- miałem zaszczyt być obsługiwanym. Widać ogromną wiedzę, bo i Pani w rejestracji ciągle podpytują i radzą się jej w wielu kwestiach. Polecam też Dr Dorocińska jako pediatrę !!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Internista i pediatra w ramach NFZ

Przepisałam się razem z rodziną kilka miesięcy temu, po namowie znajomych którzy korzystają z Polmedu na Startowej już kilka lat i są bardzo zadowoleni. Potwierdzam! Obsługa w Polmedzie odbiega od innych placówek NFZowskich- można się dodzwonić, obsługa w recepcji miła, panie są cierpliwe i elastyczne, zawsze chętnie udzielają pomocy - czego nie mogę powiedzieć o swojej poprzedniej przychodni na Przymorzu. W Polmedzie zapisaliśmy się wraz z mężem dr dr Głowackiej-POLECAM. Szybkie terminy, w każdej chwili można zarejestrować się telefonicznie, a jak już nie było miejsca, a miałam gorączkę to bez problemu Pani Doktor przyjęła mnie dodatkowo. Dzieci zapisałam do dr Dorocińskiej - wspaniały pediatra!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry