Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Restauracje odwiedzilismy dziś pierwszy raz. Skorzystaliśmy z oferty...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Piszę tą recenzję po 2 pobytach w tej restauracji. Skorzystaliśmy z groupona,...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

nowa restauracja Sopot wątek zamknięty za restaurację zabrali się ludzie nie mający zielonego pojęcia o gotowaniu...
~darek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Pragnę pocecić wszystkim którzy cenią sobie wyszukane smaki w przystępnej...
~Michał Fer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Esktra!! wątek zamknięty Rewelacja !! Każdy kęs jest magiczny pyszny obłędny !!! Byliśmy na urlopie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Zdecydowanie polecem wątek zamknięty Wnętrze wielkie WOW! Jedzenie również bardzo smaczne, a krem chrzanowy.. no...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Miło zaskoczona wątek zamknięty Od 2 lat rzadko sięgam po mięso i na palcach jednej dłoni wyliczę...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Warto wejść! wątek zamknięty Świetna lokalizacja, blisko "Monciaka" :) Przepyszny krem chrzanowy i kawa...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Przepysznie! wątek zamknięty Jestem zachwycona i na pewno nie raz odwiedzę ten lokal! Platinum to miejsce...
~Ona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Pierwszy raz. Pierwszy z wielu. wątek zamknięty Ładne wnętrza, wygodne stoły i spokojna kolorystyka. Bardzo przyjemne miejsce...
~Maksymilian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Ocena lokalu wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, polecam !
~Mistrz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Fajne nowe miejsce w Sopocie , dobre ceny i pyszne jedzenie !
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Po zmianie - masakra wątek zamknięty W Sanatorium byłam kilka razy, wcześniej wielokrotnie polecałam znajomym i...
~(była) stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

NIGDY WIECEJ !!!! wątek zamknięty Niestety dziś kuchnia sie nie popisała !!! Jesteśmy stałymi klientami ale to...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2014

żółta kartka! wątek zamknięty Jestem klientem Sanatorium od momentu jego powstania i z przykrością muszę...
~Kacper
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

klient - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre potrawy. Jednak lokal bardziej przyjazny jest psom niż małym...
~klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

ŻENADA wątek zamknięty Dzisiejsza wizyta w sanatorium była moją ostatnią, kelnerka nie potrafi się...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

miłe letnie popołudnie :) wątek zamknięty Wybrałam się do restauracji z polecenia znajomych. Miejsce miłe, piękne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2013

nieprzyjazna obsługa wątek zamknięty na obiad przyszliśmy z naszą roczną córeczką, która również chciał coś...
~joanna
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2013

=( wątek zamknięty Przez 3lata była to maja ulubiona restauracja. Niestety po zmianie wystroju w...
~Kinga K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

79

wątków

do góry