Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Opinia o pracowniku salonu wątek zamknięty Dokonałem zakupu samochodu w salonie VW Plichta w Gdyni. Chciałbym pochwalić...
~Włodzimierz Rajchowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Przeglad okresowy wątek zamknięty Jakosc obslugi i uslugi bez uwag.Czas i termin wykonania uslugi bez...
~Zdzislaw Rimon-Lipinski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Serwis ASO Plichta- stanowczo odradzam wątek zamknięty Zgłosiłem się do skody z problemem- auto ściągało i było wyraźnie czuć bicie...
~Oszukany przez partaczy w ASO Pl
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2016

Uważajcie na Salon Plichta Skoda Gdynia wątek zamknięty Jak jestes zainteresowany zakupem fabrycznie nowego samochodu wszystko...
~Klienta Plichta Skoda Gdynia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

dramat wątek zamknięty obsługa, kiedy wszystko idzie dobrze jest ok, ale jak już pojawia się problem...
~klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2017

skoda. wątek zamknięty Nie polecam serwisu skoda w Gdynii na Morskiej.Zawsze im cos wyskakuje nie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

NIE polecam wątek zamknięty Cena auta w sieci126tys.-znizki nie bylo.Moglem wybrac kilka najtanszych...
~kupujacy
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

plichta - trojmiasto wątek zamknięty nie polecam serwisu Plichta! Zniszczyli mnie 4 termostaty, nigdy godzin...
~MAREK
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Plichta Gdynia i Wejherowo to dwa różne światy! wątek zamknięty Jestem z Gdyni, ale wszystko załatwiam w Wejherowie. Gdynia zlewa klienta....
~Skodziarz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Black Octavia 2016 wątek zamknięty Polecam zarówno obsługę jak i ofertę tego salonu. Zakupiłem auto nowe z...
~Belfer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2016

zarcik wątek zamknięty Witam bylem w grudniu ze swoja skodzinką by wymienic olej, filtr oleju i...
~Mixalis
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

moja skoda wątek zamknięty W grudniu ubr. kupiłem nową skodę. Cieszyłem się, że mogę zmienić auto i że...
~Henryk Rychert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

Najlepszy salon z autami w Gdyni wątek zamknięty Poszykowania nowego samochodu rozpocząłem 9 miesięcy temu. Odwiedziłem Toyotę...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lutego 2016

Bardzo fachowa obsługa podczas wyboru auta wątek zamknięty Szukałem auta w różnych salonach i wszędzie atmosfera była bardzo ospała,...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

naciaganie drogo i nie fachowo wątek zamknięty Pod koniec kwietnia pojechalem na przeglad klimatyzacji i napelnienie,...
~jig
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Samochód dla mnie - akurat taki jaki potrzebuję wątek zamknięty Nie jestem wariatem za kierownicą i nie potrzebuję dodatkowych porcji...
~Wieloletni użytkownik Skód
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Octavia III wątek zamknięty W pełni profesjonalna obsługa, nie ma pytań bez odpowiedzi i problemu nie do...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2015

Zakup Skody Rapid Spaceback wątek zamknięty Poszukiwaliśmy auta z automatyczną skrzynią biegów, nasz wybór padł na Skodę...
~85:)
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Kupno Octavi w Gdyni wątek zamknięty Pierwszy raz kupowałem w tym salonie, jestem bardzo mile zaskoczony...
~Marek L
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

POLECAM !!! wątek zamknięty Od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany samochodu. Czytałam wiele opinii...
~Alicja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

62

wątków

do góry