Widok

Pluszowe zabawki na baterie-jak wyczyścić?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny,
Wiecie może jak lub gdzie wyczyścić takie pluszaki? Kiedys kupilam dla dziecka białego grającego misia a teraz jest pożółkły. Może macie sprawdzone sposoby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodaje do obserwowanych :)
z chęcia poczytam porad na ten temat bo właśnie zakupiłam małej na święta pieska interaktywnego i kiedyś przyjdzie czas na jego czyszczenie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to czekamy razem na porady :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Włóż zabawke do foliowego worka i zawiąż , następnie na noc do zamrażalnika. rano wsyp do worka z zabawką make ziemniaczana i mocno potrząsnij . Potem zabawke wytrzep lub w razie potrzeby wyczesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje:) dziś wypróbuje,jutro napisze jaki efekt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to czekamy na efekty .
jak to nie pomorze to zostaje ci woda z mydlinami i szczoteczka do zebów .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wyprałam w pralce i działa:) ale to była lalka na dźwiękach której mi nie zależało;p nawet byłabym szczęśliwa gdyby nie skrzeczała;p
ale z drogą zabawką bym nie ryzykowała prania w pralce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
płyn do prania/proszek , rozrobić w misce z wodą i gąbeczka do naczyń.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po nocy w zamrażarce pluszaki są czysciejsze niż po praniu w pralce w detergentach.

CHyba że pluszaki mają na sobie oprócz kurzu również jakieś jedzenie lub inne zabrudzenia,to w zamrażarce nie odpadną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zawsze czyściłam czyścikiem Raypath :] jeśli były bardziej brudne - dodatkowo czyścik smarowałam szarym mydłem :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiec roznica jest duzo ale tam gdzie maka sie nie dostala zostaly zolte miejsca,ale posypalam maka drugi raz i jest ok, po wyczesaniu reszte maki usunelam suszarka- sposob na czyszczenie naprawde dobry :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli faktycznie działa, to żałuję, że nei zrobiłam tego jak był taki mróz na dworze :/ poczekam do kolejnych mrozów, bo miejsca w zamrażarce nie mam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podnoszę, bo mróz za oknem i można wykorzystać balkon zamiast zamrażarki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczeniaczka uczniaczka wyprałam w pralce i suszyłam tydzień na kaloryferze. I działa :-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

rozwód (22 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy może możecie polecić jakiegoś dobrego adwokata od rozwodów?

do góry