Kochani otrzymałam taki list od znajomej ze Śląska, czy ktoś może pomóc w tej sprawie ? Będę bardzo wdzięczna...chodzi o bardzo chorego chłopczyka Arturka Szustera. Jeśli ktoś ma czas i chce poświęcić chwilkę żeby pomóc proszę przeczytajcie ten list który został do mnie wysłany Emotikon smile Udostępniam, mam nadzieję, że ktoś zareaguje...

"Cześć Iwonko,
piszę do Ciebie bo mam taką bardzo nietypową prośbę. Może słyszałaś o akcji dla mojego synka Wisłą dla Arturka
Mariusz Łukajczyk obrał sobie za cel przepłynąć Wisłą przez Polskę, są sponsorzy, którzy zadeklarowali, że jesli mu się to uda to wpłacą odpowiednie kwoty na leczenie Arturka.
I teraz przechodzę do tej prośby : jako, że Gdańsk jest miastem przez które Mariusz będzie przepływał a dokładniej kończył swój spływ zwracam się właśnie do Ciebie ^^ czy mogłabyś spróbować namówić kilka lub kilkanaście osób, aby utworzyli coś w rodzaju grupy dopingującej która przyjdzie nad Wisłę gdy Mariusz będzie tamtędy przepywał?
Ja z nim dziś rozmawiałam to 6 dzień spływu a po głosie był mega zmęczony. To dla niego byłoby na pewno ogromne wsparcie, sama ich obecność, słowa otuchy. A gdyby jeszcze ktoś mógł przynieść termos z herbatą, jakąś kanapkę lub batonika to już byłoby coś cudownego !
Może znasz jakieś gdańskie grupy społecznościowe lub kluby sportowe, które by doceniły jego wysiłek i wsparły swoją obecnością?
Z prognoz wynika, że w Gdańsku ma być 28 kwietnia choć ta data może się zmienić ale ja codziennie mam z nim kontakt więc to jest do ustalenia.
To jak? Podejmiesz wyzwanie?
Bardzo, bardzo, bardzo proszę Emotikon smile Z góry dziękuję i błagam o pomoc..."
To jak pomożemy ???