Widok

Poczta

Znów nie otrzymuję listów a jak już cos dostanę to są opóżnine.!!!Panie na poczcie mówią że nie ma komu pracować!Tylko co mnie to obchodzi....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na list polecony wyslany 1kwietnia czekam do dzis...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i trzeba było kolejny watek o poczcie zakładać, skoro juz jeden istnieje, na pewno ludzie na forum ci pomogą. Idz na pocztę i zgłoś problem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale komu tu zgłaszać jak dzwonili do mnie z chwaszczyna że mają do mnie pocztexa. Ale paczka jest duża więc sam mam po nią przyjechać bo nie mają takiego samochodu żeby mi to przywieźć. Roześmiałem się do telefonu radośnie, bo płakać już nie ma nad czym. Powiedziałem że jak nie ma samochodu to niech gołębiem do nadawcy odeśle. Przywieźli następnego dnia i bezczelnie zaznaczyli w systemie że nieudana próba doręczenia. Żenada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Problem leży w tym że poczta ma monopol na listy. Dopóty nie będzie wolnej konkurencji to będą z pocztą problemy,tak jak z innymi państwowymi firmami, szpitalami itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drodzy sąsiedzi ,właśnie się dowiedziałam że Banino nie ma listonosza !!!! Dziś odbierałam paczkę na poczcie która była wysłana 11 dni temu , natomiast po list polecony który był wysłany na początku miesiąca jechałam do chwaszczyna .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ponury żart?
Jeśli to prawda, to może potrzeba by pomyśleć o żądaniu zwrotu poniesionych kosztów odbioru przesyłki / listu. Walk biorą pieniądze za nie zrealizowaną usługę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie prawda Banino ma 2 listonoszy, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Takie informacje mam od agencji pocztowej z Banina więc to jest bzdura .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dopóki listonosz będzie zarabiał 1750 zł brutto , zawsze będzie problem z obsadą stanowisk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze musi mieć swoje auto. Jakaś masakra.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja płacić swoim ludkom od 20pln/h i brak jakichkolwiek fochów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się składa że dziś cały dzień walczę z pocztą ,dostałam smsa że mam do odbioru paczkę na klonowej na którą czekam od 10.04 jak zajechałam na pocztę okazało się ze paczki nie ma !!!!!! że zapewne jest w chwaszczynie / ale czy jest na pewno ?? / oczywiście do chwaszczyna nie ma opcji by się dodzwonić , dodzwoniłam się natomiast na infolinię pocztową , gdzie pani poinformowała mnie że paczka faktycznie jest w chwaszczynie i nie rozumie dlaczego jest taka sytuacja i powiedziała że mam napisać skargę. Pytanie jest jedno -dlaczego mam odbierać paczkę w chwaszczynie jak zapłaciłam za dostarczenie jej do domu. W takim razie co robi listonosz jeśli jest ????
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lepiej korzystać z usług firm kurierskich? Taniej i zawsze na czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczta to tak jak PKP. Nigdy nic nie wiadomo. Winnych też próżno szukać. To takie nasze państwowe dotowane tabu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
zacznijmy od tego że w Baninie brakuje urzędu pocztowego, a Agencja umywa od wszystkiego ręce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieta pracuje najlepiej jak potrafi. Jak klienci są przygotowani to obsługa idzie błyskawicznie. To nie ona rozwozi korespondencję
tylko pracownicy związani umową z PP. Nie można mieć pretensji
do sympatycznej Pani z okienka agencji pocztowej. Jeśli są opóźnienia
to nie agencja tylko PP.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wreszcie ktoś rozróżniający te sprawy. Dzięki!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
~cjn ależ rozróżnia te sprawy wiele osób tylko pytanie czy taka agencja pocztowa w tak dużej wsi ma jeszcze sens. Obecnie w Baninie powinna się sprawdzić już z ekonomicznego punktu widzenia zwykła poczta która ma wpływ choćby na listonoszy, a i po paczki do Chwaszczyna jeździć nie trzeba by było.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzisiaj dostałem życzenia świąteczne wysłane z Bojana 15.03.2015:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja absolutnie nie mam pretensji do Pani z poczty ,jest miła i kompetentna i wiem że nie ma wpływu na to co wyczynia nasza poczta . Ale mam już tyle problemów z powodu nienormalnej obsługi przez pocztę że już nerwy puszczają .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sprawie poczty mieszkańcy Banina wielokrotnie interweniowali.
Niestety nikt w PP nie dostrzega problemu bo nie musi.
Na maj rozpisany jest przetarg na operatora systemowego
Mam tylko nadzieję, że poprawi się standard dostarczania przesyłek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś dostałam kartkę wielkanocną. Wysłaną 02.04.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nawet 2 :D jedna wysłana 17.03
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba zabrali się ostro do pracy. Dzisiaj dostałem dwie kartki Wielkanoc 2015. Wysłane z Gdańska 20 marca. Jako rekompensatę listonosz wrzucił
do skrzynki pakiet reklam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas najzabawniej wyglądały rozliczenia z PGNiG przed tym jak przełączyliśmy się na faktury w wersji elektronicznej. Najpierw smsem otrzymywałem informację o nieopłaconej fakturze, jakiś czas później znajdowałem w skrzynce awizo, odbierałem polecony z PGNiG z wezwaniem do zapłaty, jakiś tydzień później dochodziły do mnie: faktura i wezwanie do zapłaty, wysłane zwykłym listem (często tego samego dnia).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dziś otrzymałam ulotkę ze zniżkami na zakupy (adresowane na mnie), których termin mija 22 kwietnia... - super że udało mi się je wykorzystać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas podobnie. Faktura przyszła wczoraj, a termin do zapłaty był do 15-ego. I tak co miesiąc. Kartki świąteczne też dopiero dotarły. Ważne, że dotarły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostalem kartke swiateczna z 22 marca dramat. A fv z pgnig z terminem platnosci na 14 kwietnia a mamy 7 maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To przejdź na faktury elektroniczne, to nie będzie problemu z płatnościami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja niestety miałam problem z fakturami elektronicznymi bo do mnie nie przychodziły na maila, więc gdy po raz kolejny dostałam smsa z wiadomością o niezapłaceniu faktury (brak rachunku na mailu, brak reakcji PGING), byłam zmuszona przejść na faktury papierowe, które także przychodzą po czasie ...

na szczęście do baninka przychodzą mi tylko rachunki, wszelka inna korespondencja kierowana jest na adres, do którego listonosz dochodzi bez problemow i poślizgu... dzięki temu nie mam cyrków z odebraniem karty do bankomatu itp ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam temat i pytam czy Wam też od miesiąca nie dochodzą listy? Listonosz na urlopie czy znowu wolny wakat w Cgwasaczynie na rejon Banino?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedwczoraj (19-07) jeden list do nas dotarł, więc ktoś chyba tam pracował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się, od początku wakacji noe otrzymaliśmy żadnej korespondencji . Próby dodzwonienia się do Chwaszczyna spełzły na niczym :( a czekamy na kilka ważnych przesyłek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

napisz oficjalną skargę do jednostki nadrzędnej pod którą podlega Banino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczta w Chwaszczynie to nieporozumienie trzymali tam tydzień paczkę i zdziwieni ze ktos ma pretensję. Telefonów nie odbierają bo stwierdziła babka nie ma czasu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisałam prośbę do centrali PP w Warszawie by się tym zajęli.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja te zmam wieczne problemy z dostarczaniem przesyłek, zawsze opóznienie, dlatego teraz jak już muszę skorzystać z poczty to tylko na adres do pracy, w Gdańsku nie ma takich cyrków że po kilka razy jest status "przekazano do doreczenia' aż w końcu i tak samemu trzeba odebrać paczkę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie tak działa poczta w Chwaszczynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I bardzo dobrze ! Opisz sytuację , wklej kilka postów z forum i wyślij na samą górę Poczty .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry