Widok

Podanie obrączek w USC - pytania.

Wesele Temat dostępny też na forum:
zastanawiam się, jak najlepiej podać obrączki w USC- na specjalnej poduszeczce, czy wystarczy eleganckie pudełko, które dostaliśmy od jubilera?

Kto powinien je podać (świadek?), i kiedy?

Pytam bo bierzemy ślub cywilny, a nigdy na takim nie byliśmy (nie licząc czasów kiedy ślub był najpierw w USC, a potem w Kościele, ale to było lata temu), więc nie do końca wiemy co i jak ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świadek podchodzi i kładzie obrączki na przygotowaną przez USC "paterę". Z tą "paterą" urzędnik podchodzi później do Młodych. Odnośnie czasu - między wejściem gości i Młodych na salę, a pojawieniem się urzędnika, mija chwila, więc świadek spokojnie może to wówczas zrobić. Moim zdaniem najlepiej położyć same obrączki, bez poduszeczki, bez pudełka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zazwyczaj obrączki podaje urzędnik ale może również świadek czy dziecko. Oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z urzędnikiem. Tak jest w naszym przypadku. Obrączki będzie podawać nam córka a nie urzędnik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za pomoc... teraz już wiem mniej więcej jak to wygląda... i od razu stres mniejszy :)

a swoją drogą pomysł, że córka podaje obrączki bardzo mi się podoba... ale jeszcze nie mamy dziecka, a jedyny maluch wśród gości ma niewiele ponad rok, więc jeszcze za mały :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry