Widok

Podkowa Rumia - proszę o opinie

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś organizował lub był na weselu/imprezie rodzinnej w Podkowie w Rumi? Będę wdzięczna za opinię na temat tej restauracji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na weselu nie byłam, ale często bywałam na imprezach rodzinnych. Polecam, aczkolwiek zależy na ile osób to wesele, bo sala u góry z tego co się orientuje jest do 60osób. Ceny jak wszędzie, obsługa bardzo dobra tak jak i jedzenie. Polecam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja również polecam mnóstwo imprez organizowała moja rodzina w podkowie zawsze udane
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem dwa razy. Raz na ślubie i raz na urodzinach. Dwa razy wszystko sprawnie i smacznie. Tylko, że sala raczej na małe wesele.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Orientujesz się może czy maja tam jakiś pokój dla pary młodej gdzie można byloby się przebrać zostawić prezenty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak bylismy z malzonka tam nie raz sylwek spotkanie ze znajomymi itp jedzenie jest znakomite obsluga super poleamy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też byliśmy i bardzo polecamy!! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też jesteśmy na świeżo po uroczystości. Miała dziś miejsce!
Polecamy serdecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry