Widok

Podłączenie płyty indukcyjnej - Gdańsk

Witam :) proszę o namiar o elektryka z uprawnieniami, który szybko i w miarę w przystępnej cenie podłączy płytę indukcyjna :)
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj maila to wyślę Ci namiary na prv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam
ja także poproszę o namiary na elektryka z uprawnieniami z Gdańska do podłaczenia indukcji
mój adres: tomekafgan@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie, oferuje podłączanie płyt indukcyjnych + podbicie karty gwarancyjnej. Posiadam niezbędne uprawnienia
tel. 733 035 656
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
jakie są ceny takiej usługi? i czy warto brać elektryka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam podlaczenie przez elektryka z uprawnieniami jest konieczne ponieważ jezeli podlaczy to ktos inny a coś się stanie to tracą państwo gwarancje na taki sprzęt. Sam jestem stolarzem i tez dowiedziałem się ostatnio ze niektóre lodówki Samsunga wolnostojące muszą mieć odpowiednie szczeliny pomiędzy lodówka a meblami lub ścianą. Wymiar ten wynosi 5 cm. Z kazdej strony. Jezeli wymiar będzie mniejszy a przyjedzie człowiek z serwisu to robi zdjęcia i reklamacja nie zostaje uznana. Dla tego warto brać fachowców do podlaczen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś stolarzem, robiłeś ludziom meble - czyli lodówki w zabudowie - a teraz się dopiero dowiedziałeś...

Czyli jakim jesteś stolarzem ?

A jeśli chodzi o wolno-stojące, to jaki problem po zepsuciu, przesunąć o 5 cm w lewo czy do przodu ? Zanim serwisant przyjedzie ?

Zdecydowanie - budowlańcy / hydraulicy / elektrycy - mniej pijcie, bo się wam myli wszystko.

Co do podłączenia kuchni, 50 zł z dojazdem to jest warte i nie więcej.

Robi każdy spotkany elektryk, któremu się pięczątke chciało wyrobić.

Podłączenie samej płyty to dziecko zrobi, jak znajdzie metr kabla od siły, więc nie ma co przepłacać do usługi.

Powtarza się historia "ze specem od odbioru mieszkań" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

jestes jak twoje imie beznadziejny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za 50 zł ???? nie chciało by mi się skrzynki narzędziowej pakować do auta i przyjechać za tyle. Podłącz sobie sam i wyrób pieczątkę oraz uprawnienia SEP to będziesz mieć za darmo.
Czas, zwrot za paliwo, amortyzacja auta, uprawnienia - to wszystko musi na siebie pracować plus przynosić zysk.
50 zł to może sąsiad bezrobotny elektryk zejść w kapciach i podłączyć bo lepsze to niż nic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszt podłączenia to 90 zł. W cenie zawarty jest dojazd i wysokiej jakości złączki instalacyjne, zapewniające pewne i bezpieczne połączenie prądowe.
tel. 733 035 656 Cały Gdańsk
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jeśli Państwo chetni podam namiar na Pana elektyka co zamyka się w przedziale 60-70zł z dojazdem. Podbiciem gwarancji itp itd .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Proszę o namiary. marcin-o90@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

(Moj_elektryk) - ten pan podłączył szybko i sprawnie polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podłączam kuchenki, płyty itp za 9zł od sztuki w cenę wliczony kabel, kostka, dojazd w woj. pomorskim.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Poproszę numer tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

510137405 dobrze podlaczy i podpisze polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

za 9 zł od sztuki, ( kabel, kostka, dojazd w woj. pomorskim)
to musi być usługa najwyższej jakości - metr kabla w sklepie to 9 pln, kostka 3 pln, nie wspomnę o tulejkach i dojeździe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo ten pan to nawet dopłaca do tego interesu :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.wales.com.pl/pl/
Polecam :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h (56 odpowiedzi)

witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6 z drzwiami szklanymi...

Fotowoltaika (55 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

do góry