Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magnolie Gdzie w Gdańsku kwitną magnolie?
~poszukiwacz
1

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2023

Jak wiele pańśtw odwiedziliście Jak w temacie. Jak wiele pańśtw odwiedziliście do tej pory ? Które poza tym...
~Mertono
2

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 października 2022

Góry Świętokrzyskie całe 3 dni! Co zwiedzić? witam, chciałabym wsiąść w środę wieczorem w pociąg i pojechać w góy...
~podróżniczka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2015

Nieopłacenie mandatu Dzień dobry. Dostałam mandat w ZKM Gdynia. Nie chce się wgłębiać w szczegóły,...
~Wkurzona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2023

Pilne, nocleg Poznań. Witam, poszukuję czystego i niedrogiego noclegu w Poznaniu. może ktoś z Was...
~kalka
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2015

Gdzie z dzieckiem na wczasy Witam. Gdzie polecacie wybrać się z rocznym dzieckiem na wczasy. Myślę że tak...
~Tośka
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Jak dojechać z Larnaki do miasta Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem...
TilGenism
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Taxi Ukraińscy kierowcy notorycznie nagrywają pasażerów bez ich zgody. W ich...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2023

Co zobaczyć w Krakowie Wybieram się z nastoletnią siostrą do Krakowa. Jakie miejsca polecicie...
~Zamalia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Gdzie w góry Chcielibyśmy wybrać sie mniej więcej za miesiąc w polskie góry.... w jakiej...
~anonim
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2018

klasyczne włochy z rainbow tours ktos był? jesteśmy prawie zdecydowani ale szukam opinii i sugestii. Pierwszy raz...
~mama2x
31

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 stycznia 2014

Biuro Happy Travel Marcin Kobus Szukam osób poszkodowanych przez to biuro. Właściciel miał kilka oddziałów,...
~XYZ
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2021

Wyjazd w Słowackie Góry Dzień dobry Chciałabym jechać po raz pierwszy do Słowackiego Raju. Proszę o...
~Olmia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2022

Miejsce na integrację zespołu z pracy Witam, jeśli poszukujecie miejsca na integrację swojego zespołu to gorąco...
kasia567
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 października 2021

Samotny wyjazd w Tatry Hej, cześć! Byłam już w górach dwa razy, pokochałam, teraz jadę trzeci raz,...
~soulvana
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2022

gdzie na wieś z dziećmi? szukam jakiegoś fajnego miejsca na wyjazd z dziećmi latem, jakiegoś...
bauaganiarka`
23

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2014

Jaki sprzęt w góry z dzieckiem Wybieramy się w góry z 2 dzieci I mam pytanie - jaki sprzęt ze soba zabrać?...
~Salmara
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Pierwszy raz w górach Jedziemy pierwszy raz z mamą w góry- dokładnie do Poronina chcemy jechać....
~betrela
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Jak zabezpieczyć się przed kieszonkowcami w podrózy Jak w temacie. Wybieramy się niedługo do Grecji i szukam sposobów na...
~Parlik
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lipca 2022

Fajne miejsce pod namiot - wyjazd z dziecmi Witam, jak w temacie - poszukuje fajnego, sprawdzonego miejsca do wyjazdu pod...
~Pawel
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry