Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Promem do Szwecji - Karlskrona wątek zamknięty Planujemy weekendowy wypad do Szwecji-rejsik promem plus 12 godzin w...
~rudziaczek
34

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Lato w zimie gdzie z dziećmi? Luty Może byłyście w zimowe miesiące gdzieś gdzie jest ciepełko, chcemy...
~wakacyjna
21

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Wakacje nad Bałtykiem - gdzie? Mamy z dziecmi, czy możecie polecic fajne, blisko morza domy wczasowe? Z...
sałatka
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 stycznia 2015

Hotel Roberts Port Mikołajki - proszę o opinie W planach mam spędzić ferie z dziećmi w tym hotelu,był może ktoś ostatnio?
~aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Grecja 2015 Może ktoś był i poleci hotel w Grecji dla rodzinki z dwójką maluchów pozdrawiam
gosia24
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Weekend dla pary z dzieckiem, niedaleko trójmiasta, polećcie. moze byc hotel moze byc domek caloroczny..cos na nast wekend
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

wakacje z 3 i 4 latkiem Chcielibyśmy wyruszyć pierwszy raz za granicę lecz nie bardzo wiemy gdzie...
~amadzia5
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

Kulig na Kaszubach - gdzie? cześć czy zna ktoś fajny domek na kaszubach gdzie można w weekend pojechać i...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Ankieta o SKM, czas trwania 3 minuty. Studenci UG proszą o pomoc. Badania oceny usług SKM Szanowni Państwo, Studenci ekonomii Uniwersytetu...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Kraków - Zakopane w ferie, nie na narty Planuję wybrać się w okolice Krakowa i Zakopanego z 5 - latką na ok. tydzień...
~Mama Marty
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

W gory na swieta:) Witam :) licze na Wasza pomoc i rade,w tym roku chcialabym spedzic swieta...
zegarynka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

lotnisko gdańsk hejka..niedlugo wylatuje do znajomych ..jestem z wiochy..i tu moje...
~wieśniara
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Polskim busem w nocy... hej, planuję podróż tym transportem w nocy i zastanwiam się czy jest to...
~kalka
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

polećcie domek tak w okolicach między krakowem a zakopanem Planujemy tygodniowy wypad w lipcu z dziećmi. Chcemy wynająć domek może ktoś...
~ja
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2014

Nie ma już bezpośredniego pociągu do Zakopanego??? Sprawdzam połączenia i wszystkie pociągi z przesiadkami,podróż zajmuje 17...
~ja
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Toruń - gdzie nocleg? szukam taniego noclegu w Toruniu!
~emila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Święta na Kaszubach, polećcie jakiś ośrodek. Czy mógłby ktoś polecić ośrodek gdzie organizują Święta Bożego Narodzenia,nie...
~aga
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Na wakacje z dzieckiem - z którym biurem? Bardzo bym prosiła aby mi ktos polecił dobre biuro podróży.
~Monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Krótka ankieta - Meksyk (magisterka) Proszę o pomoc w postaci wypełnienia krótkiej ankiety na potrzeby pracy...
~studentturystyki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

kto był w Białce Tatrzańskiej na nartach z dzieckiem mam pytanie ponieważ szukam miejsca dla os dor +dziecko 6 lat proszę o radę w...
goralka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry