Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wycieczki zagraniczne latem Czy po otwarciu granic i zniesieniu kwarantanny wycieczki zagraniczne w lipcu...
~kobieta po 40
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 czerwca 2020

Tani transport w Paryżu Cześć. Wybieram się niebawem na urlop z narzeczoną do Paryża i mamy już...
~Maciek
12

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2019

Zwiedzanie Gdańsk na 1 dzień. Witam, chciałabym przyjechać z rodziną do Gdańska na 1 dzień, potem pędzimy...
anuszka22
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2014

Cena przewozu osób do Belgii Cześć! Wraz ze znajomymi chcemy jechać na parę dni do Belgii, czy ktoś ma...
pablitos
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Agroturystyka na Kaszubach - kwatery godne polecenia Witajcie, gubię się w ofertach na necie - to jak szukanie igły w stogu...
~lemonka
15

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2011

Gdzie zostawić rower przy przystanku PKM Gdańsk Port Lotniczy? Czy w okolicy przystanku PKM przy lotnisku w Rębiechowie jest parking dla...
~rowerowy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lipca 2020

Fajne miejsce pod namiot Zna ktoś jakieś miejsce żeby z synkiem pojechać na 1 noc pod namiot.bardziej...
~wz-111-5a
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 czerwca 2020

jak dotrzeć z disneylandu do Paryża? Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze...
izak4324
27

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2018

Dzierżawa samochodowi w Barcelonie Podpowiedzcie prosi jak lepiej dzierżawić samochód za zagranicą właśnie w...
~Oleg1111
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Tani nocleg w Toruniu z dziećmi Dziewczyny szukam noclegu w Toruniu , będziemy z trójką dzieci. Hotele mają...
~Daria 35
9

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Gdzie mogę wymienić monety EUR na PLN? Witam, po powrocie zostało mi trochę monet EUR (2, 1 i 50C) I zastanawiam się...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Gdzie wyjechać na ferie zimowe? :) Poleccie cos prosze na krotki wyjazd z dzieckiem w fere. Najlepiej cos w...
~Dangerous
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2015

weekend trip Witam ! mam pomysl zeby wyjechac w sobote z rana z trojmiasta pod czeska...
~a.o.m.ipanema@wp.pl
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

grecja Czy mozecie mi polecic jakies fajne hotele w Grecji z atrakcjami dla...
~ala
10

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2016

sprawdzona firma taksówkarska poszukuję sprawdzonej firmy taksówkarskiej, która podpisuje umowy na...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2019

Plecak Witam, Szukam plecaka, który nadaje się zarówno na co dzień tj do pracy...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

World tur - oktravel.pl Sopot nie polecam ! Witam . Chciałabym wszystkich ostrzec , uchronić przed tego typu sytuacją...
~Dominika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Opóźniony lot a odszkodowanie Zima to sezon w którym znowu pewnie będzie sporo opóźnień lotów. Trochę latam...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Kurs kajakarstwa górskiego Orientujecie się gdzie mozna zrobic taki kurs i jak moze wygladać?
~friender
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Mam do sprzedania 2 bilety z Gdańska do Bergamo w dniach 8-11 listopada Hej! Mam do odsprzedania po niższej cenie niż na Wizzair 2 bilety razem z...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry