Widok

Podziękowania dla rodziców

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej, chciała się dowiedzieć jakie macie pomysly/prezent dla rodziców ? My zastanawiamy się nad karykaturami (my plus rodzice na jednym zdjeciu) plus wino do tego albo zaproszenie na obiad. Nie chcemy kupować żadnych "kurzołapów".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupiliśmy inne prezenty dla Rodziców Narzeczonego i inne dla mojego Taty. Dlaczego? A no dlatego, że nasi Rodzice są w zupełnie innym wieku. Mój Tata ma 75 lat, a Teściowie są kolo 50tki. W związku z tym potrzeby i gusta są odmienne, a nie chcieliśmy kupować czegoś, co się nie przyda.

Dla Teściów będzie tort z 4 ręczników. Na każdym ręczniku haft: http://allegro.pl/tort-z-4-duzych-recznikow-z-haftem-na-slub-prezent-i6113005012.html?snapshot=MjAxNy0wMy0wMVQxMDoyNDozMy4wOTlaO2J1eWVyO2ViZDU1NTMwYjk3NGU4NWNkYTZiNjY5ODBiYjZhMWZhM2EzNjMzN2M4MDVhMTBjYTM4YWFkYjViYTQwMmY4Nzk%3D Do tortu będzie dołączony 5 minutowy film na płycie, który zostanie przedstawiony podczas wesela.

Dla taty kosz prezentowy. Ale nie kupiłam gotowego kosza, tylko wykonałam go sama od początku do końca. Kosz przyniosłam z pracy, przyozdobiłam go organzą, wstążkami, motylem. Zawartość kosza przystosowałam do gustu Taty. Znalazła się w nim m.in.: cherbata, kawa, słodycze, kosmetyki, alkohol. Całość owinęłam w celofan, który również przyniosłam z pracy. Kosz prezentowy na podziękowania dla Rodziców jest nieco oklepany, ale mało kto wykonuje go samodzielnie. Ponadto trudno było coś wymyślić dla mojego Taty, ponieważ on wszystko ma :)
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ręczniki o tym nie pomyślała, a bardzo fajny i przydatny prezent :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

My mieliśmy ślub co prawda parę lat temu, ale także każda ze stron dostała inny prezent. Były to kosze, a w nich: Kwiat w doniczce (obie mamuśki to miłośniczki kwiatów), butelka alkoholu wg upodobań każdej ze stron plus różności słodkości także wg upodobań każdej ze stron. Kosze ładnie przyozdobione i zapakowane. Niby taki sam prezent, a zawartość zupełnie inna i każdy był zadowolony ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moim zdaniem obraz czy karykatura to bardzo fajny pomysł :) u nas rodzice z obydwu stron są po rozwodzie, więc pomysły tego typu jak i jakis wyjazd dla dwoje odpadały. Nagraliśmy film z podziękowaniami dla rodziców, można też zrobić prezentację w power pointcie ze zdjęciami z dzieciństwa, dać fajną muzykę w tle, dodać zabawne napisy. Widziałam to też na innych weselach i uważam,że jest to wspaniała pamiątka i przeżycie dla rodziców i dzieci, ktore wprowadza w odpowiedni nastrój. Potem mamom wręczyliśmy po koszu kwiatów, a ojcom grawerowane skrzynki z winami zamówione na allegro. Wygrawerowany wiersz zawierał podziękowania dla rodziców. Wyglądało to bardzo elegancko. Nie chcieliśmy kupować jakichś statuetek,czy koszy ze słodyczami na siłę, bo naszym rodzicom to jest niepotrzebne. Inne pomysły jakie znalazłam na forum to złote/srebrne bransoletki dla mam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry