Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz-Suchy Dwór. - opinia Profesjonalizm,terminowość oraz wysoka kultura osobista. Polecam!
~Mariusz-Suchy Dwór.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Gosia Bochińska - opinia W nagłej potrzebie, bardzo szybka odpowiedź i wizyta. Pełna troski i dająca...
~Gosia Bochińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo sympatyczna Pani przyjechała do mojej 88 letniej mamy. Szybko...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Kroplówki w domu wątek zamknięty Bardzo delikatna, miła i wyrozumiała pielęgniarka. Rozumie obawy, opiekuje...
~Joanna Łysikowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Kroplówki witaminowe w domu, Gdańsk wątek zamknięty Kroplówki witaminowe z dojazdem do domu, to bardzo wygodne rozwiązanie-...
~Gucha
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Kroplówka witaminowa w domu wątek zamknięty Wlewy witaminowe, które przepisał mi lekarza miałem podane w domu. Dzięki...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Bezbolesne zastrzyki- super! wątek zamknięty Robili mi zastrzyki z antybiotyku- zupełnie bezboleśnie. Polecam wszystkim.
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Profesjonalnie i sympatycznie wątek zamknięty Pani Agnieszka to prawdziwy anioł. Ma wspaniałe podejście do pacjenta- moka...
~Terenia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Serdecznie polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, sprawnie, miło. Polecam gorąco.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Dyspozycyjni jak nikt inny wątek zamknięty Pogotowie pielęgniarskie jest niewątpliwie godne zaufania. Niejednokrotnie...
~Janina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

POLECAM!!! wątek zamknięty Jak najbardziej moge polecić! Fachowa pomoc, właściwe podejście do pacjenta...
~wojt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Serdecznie polecam:) wątek zamknięty Działają jak pogotowie pielęgniarskie. Zadzwoniłam przyjechali do domu po 30...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Świetnie wątek zamknięty POLECAMY. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Plecam wątek zamknięty szybko i profesjonalnie załatwiona sprawa! Polcam
~Ada
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Super, polecam wątek zamknięty Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Przystępne ceny, liczą czas a nie...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry