Widok

Pokój w zamian za pomoc domową

Dzień dobry, przychodzę z nurtującym mnie pytaniem, mianowicie- czy byłaby możliwość "wynajęcia" jednego pokoju (+korzystanie z toalety) w zamian za pomoc domową (sprzątanie, zmywanie, gotowanie)? Planuje w wakacje wyjechać do trójmiasta na dłuższy okres czasu, a jak wiadomo nie kosztuje to mało. Mam 18 lat, tak samo jak dziewczyna, jestem laureatem fizyki, matematyki i finalistą olimpiady angielskiej. Także nauka dziecka właśnie tych przedmiotów również wchodziła by w grę. Jedyne czego oczekujemy w zamian to właśnie ten jeden, w miarę zadbany pokój. Ktoś, coś wie? (z góry przepraszam za tak jednolity i nieczytelny tekst, ale piszę z telefonu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*planuję wyjechać z dziewczyną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak pięknie się zapowiadało...
...dobrze, że przeczytałam drugi wpis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Czy jest problem z tym, że zostałyby dwie osoby? Pokój nadal chcielibyśmy jeden, łóżka dwa, bądź małżeńskie. Ale to juz zależy od gospodarza oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym wieku za bardzo będzie trzeszczało łóżko od sexu i w tym problem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Jak nauczyć się prowadzić sklep internetowy (11 odpowiedzi)

Jestem tutaj nowa, także bardzo proszę o wyrozumiałość Pomagam tacie rozkręcić jego biznes...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

do góry