Widok

Polbank

Witam,

Czy ktoś z was ma do czynienia z tym bankiem? Ja dostałem najkorzystniejszą ofertę w tym banku na zakup mieszkania. Jednak wacham sie z powodu umowy.

Otóz kuszą oni promocjami, ale większość z nich jest zawarta w regulaminie a nie w umowie. A jak wiadomo Bank regulamin może sobie dowolnie zmieniać. Jedyne co mamy ważne w umowie to to, że marża wynosi 1,2 i że nie pobierają prowizji. Natomiast przewalutowanie 0 zł jest w regulaminie, za całkowitą/częśćową spłate biorą 1 % ale to są tylko zapisy w regulaminie.

Napiszcie mi jak macie pobobne zapisy w umowach. Powtarzam umowach, bo to co dostajemy dodatkowo do umowy to regulamin, który można zmienić.

Bede wdzieczny za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kredyt na kieszkanie to tylko w banku GE maney albo milenium-reszty nie polecam ale to jest tylko moje zdanie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do kredytu to niestety nie pomoge my mamy tylko konto my jestesmy zadowoleni

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

w celu dobrania odpowiedniego kredytu zapraszam na spotkanie. Tylko najoptymalniejsze dla klientów oferty banków. Kontakt na adres e-mail tomasz.buszman@awd.pl. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie Polbank ma jedną z najlepszych ofert na rynku czyli: 0% prowizji, niskie oprocentowanie,brak ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, dodatkowo przy wyliczaniu zdolności kredytowej nie stosuje rekomendacji S dzieki temu jest możliwość uzyskania kredytu w CHF przy niewielkich dochodach. (Niestety jezeli chodzi o opłate dotyczaca przewalutowania moze ona zostac wprowadzona)
Piotr Flis Expander
piotr.flis@expander.pl
695-594-180
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za info. Ja juz podpisałem umowe z Polbankiem i póki co jestem zadowolony.

tchus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Budowa domu w Trójmieście (26 odpowiedzi)

Czy ktos mógłby mi powiedzieć ile w warunkach trójmiejskich kosztowała by budwa takiego domu:...

System oddymiania (3 odpowiedzi)

System oddymiania w hali produkcyjnej. Jak wyglada?

do góry