Widok

Polecam cierpliwym i wyrozumiałym. Reszta świata powinna się dobrze zastanowić.

Sam sklep bardzo dobrze wyposażony. Niestety obsługi jest bardzo mało i złapanie osoby, z którą można załatwić coś konkretnego wymaga czasu i cierpliwości.Na dodatek kto inny radzi w kwestii towaru a kto inny jest przewidziany na kasie co potwornie wydłuża czas zakupów. Zwłaszcza, że zastać kogoś przy kasie graniczy z cudem.
Ja trafiłam na Pana Tomka (i całe szczęście) bo to jedyna osoba w sklepie, którą można uznać za kompetentną. Pomógł, doradził - wszystko miło i profesjonalnie.
Irytował mnie: "łapanka" pracowników po sklepie, sposób organizacji pracy (nikomu się nigdzie nie spieszyło, w końcu klient nie zając nie ucieknie), czas oczekiwania na towar, brak powiadomienia że zamówienie już jest, bałagan w dokumentach, a opieszałość Pana montażysty powaliła mnie kolana.
Ogólnie pracownicy nie przesadzają z pracowitością, brakuje elastyczności w podejściu do klienta, a koszt dostawy jest absurdalny.
Podsumowując były plusy dodatnie i ujemne:) Jeśli ktoś ma mnóstwo czasu i jeszcze więcej cierpliwości - polecam. Jeśli natomiast oczekuje szybkiej, profesjonalnej obsługi - polecam dobrze przemyśleć współpracę z tym salonem.
Moja ocena
obsługa: 3
 
asortyment: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka cena transportu ma być , transport to firma zewnętrzna, a wnoszenie towaru też dodatkowy koszt musi być ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkdoa, ze nie ma jeszcze oplat za wdychane powietrze w sklepie. Tez powinny byc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry