Widok

Polecam kreatywnym

Serdecznie polecam tym, którym zależy na niebanalnej łazience, takiej z polotem, a zarazem nieudziwnionej.
Prosta, nowoczesna forma, która cechują projektantkę Panią Elżbietę Warczak, jest jej myślą przewodnią, nadającą ton, za którym podążałem. Dobrana glazura i terakota współgrały idealnie, a dodatkowe, świetne pomysły, takie jak oświetlenie nocne, czy lustra na dwóch ścianach sprawiły, że projekt przyjąłem praktycznie bez uwag. Oczywiście pewne zmian czysto technicznych, jak zmniejszenie drzwi, przesunięcia prali, zostały na moją prośbę uwzględnione w projekcie. Dziękuję Pani Eli i pozdrawiam
Moja ocena
Elly Łazienki kategoria: Aranżacja wnętrz
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

NIE polecam nikomu

Widać opis dobrego znajomego.
Nie polecam kompletnie. Milutka tylko na początku a potem mega asertywna! Projekt nieprofesjonalny, nic się nie zgadza! Na zamówienie czekasz nie wiadomo ile bo tak naprawdę nie wiesz kiedy będzie realizacja a informacji takiej nie uzyskasz od tej pseudo pani projektant bo "nie możesz tego od niej wymagać". Nieprzyjemna, nieprofesjonalna, bardzo niemiła, trzymać się z daleka NIE POLECAM, ODRADZAM!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szanowna pani Kingo. A może trzeba było zacząć od tego ,jak zmieniła pani projekt i jak to co chwila domawiała pani po 1 kartonie płytek,wymagając ode mnie godziny i minuty dostawy? Każdemu na moim miejscu puściły by nerwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Kinga prowadzi biuro podróży i nie może wyżyć się na swoich klientach,to zrobiła to wobec mnie.
PS. Kubuś Puchatrk-Miś o małym rozumku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry