Widok

Polecam ;)

Zajęcia zależnie od przedmiotu i wykładowcy, ale szczególnie te logopedyczne prowadzone w ciekawy i urozmaicony sposób, szczególnie ćwiczenia. Nie brakuje filmów, przykładów praktycznych i tych z doświadczenia zawodowego wykładowcy. Co do planowania zajęć różnie bywało, ale z czasem była poprawa. Uczelnia na pewno przyjazna studentowi. Wykładowcy widać praktycy z doświadczeniem, poza tym w większości sympatyczni :) Jestem ogólnie zadowolona z wyboru tej uczelni, szkoda jednak, że nie ma większej oferty, innych ciekawych kierunków na magisterce z pedagogiki, bo chętnie bym w niej została ;)
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto dodać, ze GWSH ma chyba najszersza ofertę pedagogiczną w Trójmieście, gdzie właściwie prawie każdy pedagog, nie tylko ten szkolny, znajdzie coś dla siebie. Ja po licencjacie idę na podyplomowe, bo jest sporo kierunków, a zajęcia mogą odbywać się też w soboty, a nie jak dotychczas w piątki, co jest z korzyścią dla pracujących:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulacje! a co potem?! jak masz prace to fajnie ! a jak nie masz? to kicha! no może masz znajomych to gdzieś cię w cisną!
uczelnia i fajna ! powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje po "polecających" w google wpisać frazę: "radio gdańsk gwsh tak źle nie było". A potem się dobrze zastanowić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry