Widok

Polecam

Prawdziwa perełka na trójmiejskim szlaku kulinarnym.Odwiedziłam ją kilkakrotnie.Kosztowałam dwukrotnie menu degustacyjnego i wielokrotnie menu lunchowego. Jedzenie niebanalne,choć przyznam,że menu lunchowe troszkę obniżyło loty jeśli chodzi o jego oryginalność , nowe smaki i pomysły.Moja ocenę zaniża pan kelner słusznej budowy ,który nigdy się nie uśmiecha,jest służbowy aż do bólu i sprawia ,że dystans klient obsługa rośnie. Trochę luzu i dystansu do siebie !Polecam to miejsce wszystkim smakoszom i nie tylko...
Moja ocena
Sztuczka kategoria: Restauracje
obsługa: 3
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam bardzo podobne wrażenie odnośnie obsługi. Ostatnio 2 wizyty latem . Raz niski, nieco przy sobie kelner w podartych spodniach...i to w kroku. Nie powiem co tam wystawało, ale bielizny chyba pod spodem nie miał. Do tego niezbyt czysty i w butach jakby z biegu na przełaj wrócił. Drugi raz wysoki, nadęty przystojniaczek, tak bezczelny i arogancki, że czuliśmy się jak intruzi. Na szczęście była jeszcze sympatyczna pani kelnerka...bo inaczej byśmy wyszli przy próbie zamówienia dań.
Samo jedzenie w porządku, aczkolwiek nie powala. Natomiast na pewno postęp w porównaniu do tego co było po otwarciu restauracji.
Jeśli chodzi o ceny to lunche super, natomiast dania ala carte znacznie przesadzone, w porównaniu do tego co otrzymujemy w zamian.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry