Widok

Polecam

Na temat wiedzy merytorycznej nawet się nie będę wypowiadał bo takową posiada a do tego również doradzi też coś od siebie lub wyrazi w danej kwestii własne zdanie. Pani Kasiu dla Pani Aliny należy się podwyżka wraz z nowym rokiem zasłużyła sobie na nią:-) No i na koniec został Pan architekt-Michał, zdolny, młody człowiek, który w moim przypadku w większości dopasował się do mojej wizji urządzenia lokalu a do tego parę praktycznych rzeczy mi podpowiedział i za całokształt wystawiam mu ocenę pozytywną:-)
A teraz Szanowni Państwo przechodzimy do fazy wykonawczej, wreszcie....myśli sobie większość czytających mój elaborat:-)Napiszę tak warto poczekać na ekipę Pana Daniela jak trzeba to i po 10 godzin pracują i do tego dokładnie a nawet jeżeli coś zauważymy ....to nie trzeba im powtarzać dwa razy aby to coś poprawili. Z końcowego efektu jestem zadowolony i póki co mogę polecić tą firmę aby chociaż co poniektórzy mogli się zainteresować ich ofertą.
No i już tak zupełnie na koniec ten artykuł nie był sponsorowany firma PC nie zapłaciła mi za niego ani grosza a chyba powinna;-)

W drugiej kolejności miałem do czynienia z Panią Szefową Wszystkich Szefów czyli Panią Kasią no no muszę przyznać silna osobowość widać zadatki na szanowaną business women, która tą firmę pewnie wprowadzi na jeszcze wyższy poziom, gdyż póki co podejście do klienta-zleceniodawcy jest indywidualne i jest to póki co mocną stroną PC. Dodam także że istnieje możliwość negocjacji cenowej końcowej oferty i tu mogłem coś jeszcze wycisnąć od Pani Prezes no ale jak się okazało Pani Kasia to twardy zawodnik w tym biznesie;-) No i żeby nie było tak do końca słodko i za dużo lukru;-)podwykonawca na teren mojej budowy wszedł z opóźnieniem i powiem szczerze zacząłem wtedy łapać "ciśnienie" a do tego Szefowa nie odebrała ode mnie telefonu parę razy w tej sprawie i w tym momencie kontakt przejęła ze mną dobry duch i osoba, która od dziecka miała chyba we krwi aranżacje i architektoniczno-budowlane zacięcie do urządzania wnętrz budynków czyli Pani Alina tak to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu a do tego identyfikujący się ze swoją firmą i wychodzącą na zapotrzebowanie klienta a często będąca pod telefonem dla klienta nawet w dni wolne od pracy:-)

Hm tak się zastanawiam do czego zacząć mój wywód na temat współpracy z firmą Perfect Constraction?;-) A no chyba od tego mili Państwo że tak jak w życiu, trzeba mieć trochę szczęścia do ludzi właśnie:-)
A w tym właśnie przypadku tak było może zacznę od kobiet, gdyż wypada być dżentelmenem nie tylko od święta:-)Pani Dorota z Działu Sprzedaży, no no po wstępnej rozmowie już wiedziałem że na paru szkoleniach dotyczących sprzedaży była a do tego sprawne posługiwanie się exelem należy poczytać jej za plus, gdzie jak dla mnie przysłana oferta dotycząca oferty produktowej była jasna i czytelna i w rozmowie merytoryczna.

Pozdrawiam
Grzegorz
Moja ocena
oferta: 5
 
obsługa: 5
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Gdy piszę się opinię dla samego siebie zwróciłbym uwagę na długość, może wtedy zyskałby na autentyczności
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry