Widok

Polecam

Jestem okropnie wybredną matką, a to już któreś z kolei przedszkole w edukacyjnej historii mojej córci. Nareszcie obie znalazłyśmy to czego oczekiwałyśmy w jednym miejscu. Ja muszę wiedzieć, że moje maleństwo jest bezpieczne i dopilnowane, że poświęca mu się uwagę, a nie lenistwo personelu zrzuca na naukę samodzielności. Moja córa za to - lubi mieć wybór zarówno w tym czy akurat chce się zdrzemnąć czy nie, czy chce rysować czy przeglądać książeczki, bawić się czy tańczyć. Najbardziej podoba mi się w tym przedszkolu chyba czas jaki personel poświęca dzieciom - z Panią Dyrektor włącznie. Dobrze, że trafiłyśmy na to przedszkole.
Moja ocena
Junior kategoria: Przedszkola
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie że w końcu udało wam się znaleźć odpowiednią placówkę. To bardzo ważne aby dzieci miały taką uwagę, na jaką zasługują. Jednak warto jest wiedzieć j przeprowadzane jest nauczanie w przedszkolu http://www.tatento.pl/a/725/rodzice/wychowanie/male-dziecko/program-nauczania-w-przedszkolu-jak-wyglada-edukacja-przedszkolna . Pamiętajmy, że wychowawcy też mają swój plan nauczania oraz harmonogram dnia, który muszą zrealizować a dzieci mają obowiązek, dostosować się do planów wychowawcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry