Widok

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!!

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do wytrzymania, żadne maści nie pomagają:( I w związku z tym szukam poleconego proktologa, który mi będzie w stanie pomóc, jestem załamana, ból niemiłosierny;( Czy znacie jakieś polecone sposoby na te dolegliwości? Słyszałam że jest w aptekach jakieś urządzenie do wciskania ich, czy któraś z Was może je stosowała i mogłaby polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Póki nie ogarniesz lekarza, to

Na posiedzeniu nigdy nie "ciśnij", poczekaj aż samo wyjdzie. Po drugie żadnego słodkiego, żadnych antybiotyków (rozwalają flore bakteryjną jelit), to samo czosnek. Wcinaj śliwki, odżywiaj się porządnie, tzn prawdziwe śniadania, obiady, kolacje, żadnych fast food'ów. A z czasem hemoroidy staną się przeszłością.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jedz jabłko dziennie, a nawet kilka jeśli lubisz, do tego inne owoce ze skorka. Jedz musli/otreby. Polecam probiotyk np. Lacidofil co drugi dzien. Z rana wypijaj szklanke wody letniej z cytryna - polepszy przemianę materii. A co do czopkow to wszystkie w aptece sa mało skuteczne lub pomagają na chwile. Duza ulge przynoszą czopki Procto Emorect ale je trzeba w aptece zamowic i nie sa tanie ale ja polecam. Przed ciaza hemoroidy miałam a po sa duza większe ale mimo ze sa to nie bola bo zaleczylam tym procto emorect. No i idz do lekarza to Ci powie co z tym robic na dluzsza mete. powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i procto glyvenol wypróbuj koniecznie! ja stosowałam go w ciąży i mi pomógł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmagam się z tym problemem od porodu i po ostatnim nawrocie wyczytałam na jednym z forum że dużą ulgę przynosi smarowanie kremem nivea (faktycznie pomaga), chodzi o to by smarować czymś tłustym, ostatnio zaczęłam używać maści Bepanthen dla dzieci na odparzenia i to dopiero rewelacja, jest dużo lepiej, polecam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uzywaj przede wszystkim czopków na hemoroidy , masc dodatkowo, na rozluznienie stolca-laktuloza
idz na cito do lekarza rodzinnego, zanim dostaniesz się do proktologa ( bo mozesz z tym miec duzyyy problem), rodzinny bez problemu wypisze ci recepty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Jeleniogórskiej (Ujeścisko) czeka się na wizytę u proktologa miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przerabiałam temat w zeszłym roku. Niestety proktologów jest niewielu, lekarz rodzinny może cię skierować do chirurga oni też się tym tematem zajmują. Z prywatnych jest dr. Czarzasty przyjmuje na Malczewskiego, to gastrolog-proktolog. Dobrego zdania o nim nie mam bo naciąga na kasę, ale niektórzy go chwalą, więc zależy jak trafisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam podobna opinie o dr Czarzastym negatywna niestety. Ja polecam dr Małgorzata Jawor-Silska -chirurg i proktolog, z Lekarskiej Sp Pracy we Wrzeszczu -telefon na stronie www- dla mnie super lekarz, pracuje tez w jednym z gdańskich szpitali.Pij siemię lniane-ma dużo śluzu przez co wypróżnienia sa łatwiejsze. zdrówka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja sama będąc w ciąży nabawiałam się nie tylko hemoroidów, ale ogólnie stanów zapalnych. Byłam u dr. Czarzastego, zapisał maść robioną na zamówienie i po tym było w miarę ok. Nie zauważyłam żeby na kasę naciągał, ale słyszałam wcześniej, że taka sytuacja ma miejsce. Mnie osobiście nie naciągał.
Ja mogę polecić suszone śliwki i płatki na śniadanie na wodzie z odrobiną mleka i Colon C. Mi pomaga do dzisiaj. I dużo wody;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

wniosek o alimenty - pytania (18 odpowiedzi)

hej do jakiego sądu adresować pozew o alimenty? jak dlugo sie czeka na pierwszą rozprawę? czy...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

do góry