Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jak się czujecie nabici w Tuska? nowy temat Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje,...
~ja
2

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 27 grudnia 2023

Gdynia - Na kogo głosować? nowy temat Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni...
~Gunterrier
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru?...
~Remes
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 kwietnia 2016

To co było hasłem, staje się faktem. Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z...
~jaq
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 stycznia 2024

Poradnik eko-polityczny W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba...
~łowca absurdów
6

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Poznajmy historie ludzi z Wybrzeża pokrzywdzonych przez PIS Nadszedł czas by poznać z nazwiska i imienia ludzi PIS, którzy stali za...
~jaq
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Rozliczanie afer PIS i programu Rodzina ( PIS) Na Swoim Gdy ponad rok temu na tym forum, przedstawiałem listę afer PIS i nazwiska...
~jaq
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

~Pogórze
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 stycznia 2024

Czy Donald Tusk to faszysta? Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej....
~anty-faszysta
69

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 listopada 2021

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty
~anonim
6

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 marca 2020

Narada ekspertów Antypisu w NBP Narada w siedzibie NBP Ekspert 1 - Leszczyna: Ludzie mają dosyć... Ekspert 2...
~łowca absurdów
3

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Stracone lata 2015-2023 Po 8 latach rządów partii bolszewickiej Polska wraca na swoją drogę. Polacy...
~Skydiver
3

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich Sikorski przyjmuje rocznie 100 tysięcy euro od Emiratów Arabskich, państwa...
jarekcda
5

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 lutego 2023

Lista ludzi powiązanych z PIS na państwowych posadach. Część 1 Poniżej publikuję listę "przyjaciół i krewnych tzw królika" , czyli wycinek...
~jaq
8

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 lipca 2022

głosujemy - kto wygra wybory 2023 !!! ??? głosujemy - kto wygra wybory 2023 !!! ??? ---== Dajemy + LAJKA + czyli łapkę...
~AdibA
10

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 października 2023

Niedziele handlowe po wyborach Czy jest szansa, że po wyborach w tym roku ktoś przywróci wszystkie niedziele...
~Opcj.
1

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 6 sierpnia 2023

Sondaż Kto za PIS - zielona. Kto za ko, psl, lewica, Konfederacja, Hołownia2050 -...
~Ankieter
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 stycznia 2023

Kpiną w Pendolino ! Nie mogę się powstrzymać, więc wrzucam wierszyk z "Dziennika Krzysztofa...
~zetjot
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Iwona Wieczorek? Nie wiem nic. Ale Toczka widziałem.
~K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Jak Tusk ustawia wybory parlamentarne. Mam do przekazania ważną wiadomość. Jak się dowiedziałem Donald Tusk ustawia...
piotrk1903
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry