Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka B - ocena Korzystam z usług tej palcówki od 2017r Najpierw chodzilamutam do dr...
~Agnieszka B
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

M.P - opinia Polecam brak kolejek miła i profesjonalna obsługa. W końcu znalazłam...
~M.P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Umówiłem się na wizytę kontrolną po złamaniu nogi, aby upewnić się, że kość...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2021

Neurolog i Dermatolog wątek zamknięty Jak szukacie dobrego specjalisty to tylko w Polmedzie. Od lat leczę się u dr...
~Iga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

Przyjazna przychodnia wątek zamknięty Korzystam z usług przychodni od bardzo dawna. Najpierw sama, a teraz...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Brak szacunku do czasu pacjenta wątek zamknięty Obiecują ze sami sie skontaktują - potem brak kontaktu. Nie kontaktują sie do...
~Pawel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Nikt nic nie wie wątek zamknięty Kolejka najpierw ustala, ze jedna osoba wchodzi po drugiej, następnie...
~Ala
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Tutaj warto skorzystać z opieki medycznej wątek zamknięty Bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Dla osób niezorientowanych co i jak...
~Robert Gerasik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Polmed Gdynia Dermatolog wątek zamknięty Jestem niezadowolony z wizyty w ramach NFZ.Lekarz miał pretensję że jestem...
~jj
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Kardiolog wątek zamknięty Polecam przychodnie polmed, korzystam tam z wizyt u lekarza pierwszego...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

POLMED - polecam! wątek zamknięty Dziękuję bardzo za miłą i profesjonalną obsługę w placówce POLMED ul ....
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Neurolog- Polecam wątek zamknięty Jestem po wizycie u dr Struk-Roszmann.Lekarz rewelacyjny, a przede wszystkim...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

dermatolog polecam wątek zamknięty W tygodniu zgłosiłam się na wizytę do dermatologa, od dłuższego czasu miałam...
~Lena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Polmed z pakietu wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Dostałam skierowanie na usg połówkowe od dr...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Gastroskopia wątek zamknięty W dniu dzisiejszym miałem robiona gastrskopie po raz pierwszy w życiu....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Hmm wątek zamknięty Ogólnie sprawa wygląda tak. Wiele razy korzystałem z medycyny pracy i byłem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

POLECAM wątek zamknięty Do przychodni należę od 1,5 roku. Mam tam również wykupione ubezpieczenie z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Kultura i kompetencja wątek zamknięty Z usług POLMED-u korzystam od 1,5 roku. Pierwsze miłe wrażenie zrobiły na...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

polecam wątek zamknięty Dzis kolejna wizyta,jedna z wielu. Panie w recepcji bez zarzutu, zawsze...
~wdzięczna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Panie z recepcji przemiłe i bardzo pomocne, pierwszy raz spotkałam się z taką...
~neo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

51

wątków

do góry