Widok

Położna Izabela Frej

NCM Dom Medyczny Świętokrzyska sp. z o.o. Temat dostępny też na forum:
Jestem jak najbardziej zadowolona !!! Polecam w 200% Panią Izę.Kobieta kocha to co robi jest z zamiłowania położną !! Kocha dzieci opiekuje się nimi jak swoimi dziećmi :)) Szkoda że w Polsce jest tak nie wiele takich osóbek jak Pani Iza !!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
potwierdzam, kobieta-petarda:) Swietna, zabawna, gadula, ale profesjonalistka, z wiedza, podejsciem. Jedna z niewielu naprawde delikatnych i zyczliwym kobietom w ciazy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wolę panią Ewę, może tak nie słodzi ale za to jest bardziej konkretna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
mam 5 i 2 letnie dzieci i popieram , kobieta aniol. az mi ciarki przeszly jak sobie przypomnialam jej wizyte u mnie w domu 2 lata temu. pamietam ,bardzo ciepla dobra i
mila. polecam pania ize
!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam panią Izę! super kobitka, świetna położna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie obie Panie bardzo miłe, choć osobiście wolę bardziej kompetentne i rzeczowe... czyli jestem za panią Ewą.... delikatna, wyrozumiała, bardzo dobre podejście do cięźarnych i juz narodzonych maluszków, polecam w 100%.. jej rady sa o wiele bardziej przydatne niz niejednego pediatry..... GODNA POLECENIA!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. Proszę doradźcie mi, który ginekolog jest najlepszy w Przychodni Swietokrzyskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry