Widok

Pomoc dla Magdy - aukcja i koncert

Fajnie, że wydarzenie nie przeszło bez echa. Dziś w kościele odbył się koncert i aukcje. Wszystko to dla Magdy byłej uczennicy naszej bojańskiej szkoły. Niestety zmaga się z groźną chorobą XXI wieku.
Byłem wręcz wzruszony widząc bezinteresowną pomoc kolegów i koleżanek Magdy, jej przyjaciół, znajomych i zapewne też tych nieznanych. Mocno zaangażowali się strażacy, nauczyciele, księża i wiele innych instytucji i podmiotów. Były ciasta, upominki, kwiaty, gorące aukcje i śpiewy. I to nie tylko z Bojana. A wszystko to, żeby pomóc naszej młodej mieszkance. Mieszkańcy pokazali, że jednak chcieć to móc. Miło mi było, że mogłem podzielić się z nią tym czym mogłem.
Jednak nie ma znieczulicy i obojętności. Jak mówił prof. Bartoszewski WARTO BYĆ PRZYZWOITYM. I takimi się pokazaliśmy. Aż serce się radowało, a widać to było np. na aukcjach, gdzie ludzie przelicytowywali sami siebie :-) aby pula był większa.
Jedyne co mogło by ulec poprawie to akcja informacyjna. Subiektywnie napiszę, że bardzo mało było informacji o tym wydarzeniu. Gdyby w większej ilości miejsc była informacja o tym, frekwencja zapewne byłaby o wiele większa. Choć i tak był duża.

Magda dużo zdrówka życzę. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, ze akcja nie była bardziej nagłośniona. Chętnie wsparłabym. Mam trochę fantów na nową aukcję jeśli się odbędzie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

do góry