Widok

Pomoc domowa - polecicie kogoś z Banina?

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś z Was może polecić Panią, która pracuje dorywczo jako pomoc domowa w Baninie? Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
130 to nie dużo?? - ale ile jest to godzin?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ile jest to godzin?co za głupie pytanie,chyba chodzi raczej o powierzchnie domu i co dokładnie jest do zrobienia a jak jest to zrobione to jest ustalona stawka-120m2 można sprzątać 4 godziny a można i 8....w tej kwestji chyba nie o godziny chodzi ,prawda?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
no niekoniecznie chodzi tylko o powierzchnię domu... tak jak sama napisałaś- można sprzątać 4 a można i 8 godzin, zależy co jest do zrobienia
jeśli jest jeden wielki salon, 2 czy 3 pokoje, kuchnia i łazienka to mniej się zapłaci niż na takiej samej powierzchni 3 łazienki, 2 kuchnie i mniejsze pokoje... o czas też się w tej pracy rozchodzi :)

mogłabym się podjąć pracy- mam doświadczenie, zapraszam na maila
wiolkasloba@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli byłaby Pani tak miła i powiedziała co dokładnie jest sprzątane w tej cenie (podłogi, okna i o jakiej powierzchni mówimy). Z góry dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzątanie to praca fizyczna,ciężka i wymagająca poświęcenia dużej ilości energii w krótkim czasie,oprócz tego osoba ,która u nas sprząta musi być godna zaufania.Wiele kobie nie może podjąć pracy na etacie z różnych względów (dzieci,brak prawa jazdy itp.) a przede wszystkim bardzo trudno jest znaleźć kogoś takiego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
każda szanująca się pomoc domowa nie wezmie mniej jak 1 zl za metr,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pani Goździkowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat: poszukuję Pani z Banina lub okolic, która podjęłaby się wykonania usługi sprzątania 1x w tygodniu + mycie okien osobno płatne: 1x na 2 mce lub wg potrzeb. Powierzchnia mieszkalna domu to ok 140 m. kw, w tym 2 łazienki. Nie jesteśmy brudasami a dom jest nowy, więc nie będzie doszorowywania ;) Bardzo proszę osoby zainteresowane o kontakt na maila: fastcat@op.pl lub na priv. Pozdrawiam serdecznie. Kaśka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Edyta 50767240 zapraszam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również podbijam. Jeśli ktoś zna kogoś zaufanego proszę o info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
572-629-751 p.Małgosia(referencje) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Także polecam P.Malgosie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
omg to już nawet sprzątać samemu się nie chce?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
To nie musi być kwestia chęci czy niechęci ale prostego rachunku ekonomicznego.
Jeśli ktoś ma biznes lub pracę w której np. w godzinę zarabia tyle, ile kosztuje sprzątanie domu, to bardziej się opłaca komuś zapłacić, niż samemu poświęcać kilka godzin.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Również poszukuję Panią, która będzie mogła posprzątać mieszkanie (70m2) w BANINIE. Interesuje mnie stała współpraca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,proszę o kontakt mailowy i pozostawienie nr.telefonu,oddzwonię.
e-mail:gosia06@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry czy jeszcze aktualne pani ogłoszenie. Jestem zainteresowana pracą. Mó telefon 504743667
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie,

Poszukuję kogoś do pomocy w sprzątaniu 1-2 razy w tygodniu od zaraz. Zainteresowanych proszę o kontakt mieszkanka.banina@gmail.com

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałam maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Poszukuję kogoś do pomocy w sprzątaniu domu ( Chabrowa )
2x w tygodniu po 4-6 h ( sprzątanie, pranie i prasowanie )

proszę o kontakt na mm317@wp.pl

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bolek i lolek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja również poszukuje miłą zaufaną Panią do stałej współpracy jako pomoc domową w Baninie. Raz w tygodniu, 150 metrów, stawka do ustalenia. Chętne Panie zapraszam do kontaktu pati.kiel@me.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry