Widok

Pomocni w sprawie nie do ogarnięcia

Dostałam mieszkanie w spadku po rodzicach. Było ładne, ale za bardzo mi ich przypominało, więc zdecydowałam się na kompletną przebudowę, razem z przesuwaniem ścian, zbudowaniem łazienki praktycznie od nowa – nie chciałam, żeby w ieszkaniu zostało cokolwiek z tego, co było. Chciałabym podziekować projektantowi, który przygotowywał projekt. Ze starej aranżacji nie zostało nic – nawet kontakty od światła mam w innych miejscach. To naprawdę zupełnie inne mieszkanie i chociaż dalej jest mi tam dość ciężko, to z taką aranżacją zdecydowanie lepiej – teraz gryzą mnie tylko wspomnienia. Dziękuję też za nadzór nad całym remontem – od zlecenia projektu aż po odbiór zajmowali się tym prawdziwi fachowcy. Cena nie grała dla mnie żadnej roli, ale polecam – wiem, że gdzie indziej znajdziecie tańsze projekty i usługi, ale jeśli chcecie, żeby wasz projekt był zrobiony naprawdę dobrze i nie z jakiegoś szablonu, to to jedyne miejsce, które mogę polecić.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim przypadku podobnie, z tym iż mieszkanie było po cioci, która była dla mnie jak babcia, której nigdy nie miałam okazji poznać... zresztą jako jej siostra starała mi się ją zastapic tym bardziej, że sama nie miała ani dzieci ani tym bardziej wnuków co oczywiste... W każdym razie, czułam, że muszę coś zmienić i to gruntownie... zresztą sama też tego sobie życzyła, bo nie raz mi wcześniej mówiła, że jak odejdzie, to mieszkanie trzeba całkowicie odnowić, bo ona na stare lata tego nie będzie robiła... prorocze były to słowa... Nie mniej Lux Interios stanęło na wysokości zadania... mieszkanie całkowicie odmienione...a ciocia-babcia ma swoje stałe miejsce w moim sercu jak i przy gustownym, nowoczesnym odnowionym kominku, ciesząc się ciepłem bijącym od niego w zimowe wieczory, widzę jej uśmiechniętą twarz na zdjęciu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry